امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2346

 ۱۰ فیلم با بیشترین دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۶

فیلم ابرقهرمانی «ددپول» با فروش جهانی بیش از ۷۶۰ میلیون دلار و امتیاز بالای منتقدان (۶۵ درصد متاکریتیک و ۸۴ درصد راتن تومیتوز)، پیشاپیش فیلم‌های مطرحی مانند «بتمن علیه سوپرمن» و «کاپیتان امریکا»، رکورددار دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۶ شد. طبق جدیدترین فهرستی که وبسایت خبری «تورنت فریک» منتشر کرده، فیلم‌های ابرقهرمانی بیش‌ترین میزان دانلود غیرقانونی را در یک سال گذشته به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش «گاردین»، وبسایت «تورنت فریک» در حالی فهرست ده فیلمی که با بیش‌ترین میزان دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۶ روبه‌رو بوده‌اند را منتشر کرده که هنوز هیچ‌گونه آمار دقیقی در ارتباط با تعداد دانلودهای صورت گرفته در دست نیست.

«تورنت فریک» گزارش داده دانلود غیرقانونی نسخه‌های مختلف «ددپول»، اندکی پیش از اکران گسترده فیلم در سینماهای سراسر دنیا در فوریه گذشته آغاز شد و رقم دانلودهای انجام شده به چندین میلیون می‌رسد.

همزمان، رتبه‌های دوم و سوم فهرست منتشر شده در قبضه فیلم‌های ابرقهرمانی همچون «بتمن علیه سوپرمن» و «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» است که نشان از استقبال گسترده کاربران تورنت از تولیدات سینمایی ژانر ابرقهرمانی دارد. اولی در ماه مارس و دومی در آوریل ۲۰۱۶ روانه پرده سینماها شدند و هر دو اقتباسی از کتاب‌های مصور «دی سی» و «مارول» به شمار می‌روند.

فیلم تحسین‌شده «از گور برگشته» ساخته الخاندرو گونزالس اینیاریتو در رده دهم فهرست اخیر قرار دارد. آخرین فیلم کارگردان مکزیکی پیش از آن که اکران سراسری شود، توسط ویلیام کایل موراریتی کارمند سابق استودیوی «فاکس قرن بیستم» بر روی اینترنت منتشر شد که در نهایت، طی حکمی از سوی دادگاه به پرداخت ۱٫۱۲ میلیون دلار جزای نقدی محکوم اعلام شد.

فهرست ده فیلمی که رکورددار بیش‌ترین میزان دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۶ هستند، به شرح زیر است:

۱- ددپول

۲- بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت

۳- کاپیتان امریکا: جنگ داخلی

۴- جنگ‌های ستاره‌ای: نیرو برمی‌خیزد

۵- مردان ایکس: آپوکالیپس

۶- وارکرفت

۷- روز استقلال: بازخیز

۸- جوخه انتحاری

۹- در جست و جوی دری

۱۰- از گور برگشته

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41