امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 101

  برگزاری هشت کارگاه و پنل آموزشی در جشنواره بین المللی تئاتر معلولین

هشت کارگاه و پنل آموزشی توسط اساتید کشورهای هلند،آلمان،اوگاندا،بلژیک و ایتالیا در جشنواره بین المللی تئاتر معلولین برگزار خواهد شد. «بازگشت به بکت» ،«بداهه پردازی در تئاتر فراگیر» و «بدن شاعرانه» از جمله برنامه‌های این بخش همزمان با برگزاری جشنواره چهارم است.

فاطمه فخری دبیر چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولین مدت زمان برپایی هر کارگاه را بین یک تا سه روز اعلام کرد و هدف از دعوت کشورهای دیگر را آشنایی گروه‌های داخلی با اتفاق‌هایی که در زمینه تئاتر معلولین در جهان رخ می‌دهد دانست. یکی از این کارگاه‌ها به تئاتر شورایی و شکل‌های اجرایی این نوع تئاتر اختصاص دارد و با تدریس لوکاس دبیک  از کشور هلند، هر روز برگزار می‌شود.

پنل ابزار ارتباطی موثر برای افراد ناشنوا توسط فلورنس موکاسا از کشور اوگاندا آغازگر برنامه های آموزشی چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولین خواهد بود. پنل  تئاتر بیوگرافی برای معلولین جسمی حرکتی و کارگاه «بازگشت به بکت» توسط پروفسور فرانک ماتزکه از آلمان به ترتیب در روزهای دو شنبه 15 آذر ماه و سه شنبه 16 آذر ماه برگزار می‌شود.کارگاه «بداهه پردازی در تئاتر فراگیر» و پنل «ارباب پروازها» توسط لوک نویینس و فرانک دیرنس از کشور بلژیک روز یکشنبه 14 آذر ماه برگزار خواهد شد. کارگاه «بدن شاعرانه» توسط آنتونیو ویگانو از کشور ایتالیا روز دوشنبه 15 آذر ماه  و پنل «بیا با من حرکت کن»  توسط الما تن بوکل فان در هاید و میریام روپمان از کشور هلند شنبه 13 آذر ماه از دیگر برنامه‌های آموزشی این جشنواره است.
چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر معلولان با شعار «جشن دوستی‌ها با احترام به تفاوت‌ها» از 12 تا 17 آذرماه در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41