امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 4
 تعداد بازدید - 193

  تولید گزهای میوه ای در اصفهان

اصفهان  به تولید گز، نبات و پولکی شناخته شده و به نوعی شناسه نصف جهان  است که امروز با رویکرد جدیدی شاهد تولید گزهای میوه ای با 14 نوع میوه و تولید نبات و پولکی و قند با 7 نوع گیاه هستیم که این اقدام برای اولین بار در استان صورت گرفت.

به گزارش باخبرباش،  مدیر عامل شرکت شهد طلای محبوب از تولید ماهانه 30 تا 40 تن نبات، پولکی و قند گیاهی خبر داد و افزود: با استفاده از 7 نوع گیاه از جمله چای ترش، گل گاوزبان، لیمو عمانی،  دارچین، آویشن، گل محمدی، به لیمو و نعنا اقدام به تولید سوغات های اصفهان می کنیم.

حسین درخشان با اشاره به اینکه هم اکنون یک خط تولید داریم، ادامه داد:  تولید نبات های کافه ای از جمله قهوه ترک، اسپرسو، قهوه سبز، نبات خاکشیر و تخم شربتی از دیگر تولیدات این شرکت است.

وی  با اظهار اینکه از عصاره نبات اقدام به تولید انواع شربت های گیاهی می کنیم، اضافه کرد: تولید انواع گزهای میوه ای ماحصل 14 نوع میوه از جمله اناناس، هلو، زرشک، سیب وغیره است که گز تلخ و گز ترش از دیگر محصولات این شرکت است.

مدیر عامل شرکت شهد طلای محبوب با بیان اینکه تاکنون تولید گز با انواع مغزیجات بوده است ،اضافه کرد: تاکنون گز میوه ای نداشتیم و از این جهت اقدام به تولید میوه خشک و پوره های میوه ای کردیم.

وی از افزایش تولیدات و رسیدن به 150 تن درماه خبر داد و افزود: هم اکنون با 20 کارگر فعالیت می کنیم که در آینده نزدیک به 42 کارگر افزایش می یابد.

درخشان از موانع و چالش های کاری خبر داد و افزود: در اصفهان حمایت از تولید کننده و کارآفرین نیست و لازمه حمایت بیشتری از کارآفرین ها بشود.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41