امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 860

  رئیس اتاق اصناف اصفهان : لوگوی اتاق اصناف را در کنار لوگوی کوجاس قرار خواهیم داد

محمد رضا پاک نژاد رئیس اتاق اصناف اصفهان  در گفتگو با خبرنگار هفته نامه ی نگاه کویر پیرامون ایجاد بانک اطلاعات اصناف استان اصفهان (کوجاس) گفت : ورود به عرصه ی تکنولوژی و استفاده از  خدماتی که  فناوری ها نوین می توانند در اختیار اصناف قرار دهند موضوعی عالی و قابل تامل می باشد و لازم است تا اصناف نیز از ظرفیت های این فضا استفاده کنند .
وی با اشاره به اینکه اتاق اصناف برای شکل گیری یک بانک اطلاعات جامع و کامل صد در صد همکاری می کند اظهار داشت : ایجاد یک بانک اطلاعات کامل باعث تعامل بیشتر اصناف با اصناف و اصناف با مردم می شود و این امر قطعا نتیجه ی مثبتی را برای اقتصاد اصفهان در پی خواهد داشت .
رئیس اتاق اصناف اصفهان شناسایی  و معرفی واحد های صنفی معتبر را از مهمترین ویژگی های نرم افزار بانک اطلاعات اصناف اصفهان اعلام و ادامه داد : رتبه بندی  و معرفی واحدهای برتر از طریق اتاق اصناف اصفهان از دیگر اقداماتی است که در آینده توسط این اپلیکیشن منتشر خواهد شد .
محمد رضا پاک نژاد با بیان اینکه در گذشته اصناف درجلسات احکام کسب و کار که در مساجد وبازارها برگزار می شد احکام اقتصادی را مرور می کردند گفت : امروزه وســـعت یافتن اصناف و به وجود آمــــدن صنف های جدید امکان ایجاد شرایط گذشته را با دشواری هایی روبرو نموده اما با استفاده از نرم افزار کوجاس که به راحتی در دسترس اصناف و مردم قرار گرفته است می توان علاوه بر مرور احکام کسب و کار نسبت به آگاهی حقوق اصناف و جامعه در قبال یکدیگر نیز اقدام کرد .
پاک نژاد معرفی واحدهای قانونمند از طریق این برنامه را یکی دیگر از ویژگی های اپلکیشن بانک  جامع اطلاعات اصناف اصفهان دانست و اضافه کرد : این اپلکیشن فرصتی برای واحد هایی است که می خواهند خدمات متفاوتی را انجام دهند و مردم از خدمات آن ها آگاهی پیدا کنند .
رئیس اتاق اصناف اصفهان با تاکید بر اینکه اصفهان به چنین بانک اطلاعات جامعی نیازمند است گفت : اتاق اصناف به طور جد از این اپلکیشن حمایت می کند و ما در صدد هستیم تا در آینده ی نزدیک با قرار دادن لوگوی اتاق در کنار لوگوی بانک اطلاعات اصناف اصفهان به تمامی صنوف در مورد این برنامه اطمینان خاطر ببخشیم .

منبع خبر :  نگاه کویر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41