امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 665

 چهارچشمه از فرش ایران در چهار طبقه

تاریخچه ی فرش به نوعی با تاریخ ایران در هم آمیخته است به گونه ای که در هر برهه از تاریخ که نگاه کنیم می توانیم آثار فرش و گلیم ایرانی را در آن ببینیم .
این هنر پویای ایران زمین که امروزه سرتاسر جهان با نام و نشان و اوج هنر آن آشناهستند پیوسته در حال تکامل است و به نظر می رسد که هیچ گاه سقفی برای پیشرفت آن وجود ندارد اگرچه بازار شاید دست خوش تغییراتی شود .
فرش نیز دنیایی برای خود دارد و هر نقش آن تداعی گر معنا و مفهومی است که انسان را به تامل وامی دارد در واقع همین رازهای نهفته در فرش است که باعث شده تا در فرهنگ مردم ایران زمین جایگاه کنونی را پیدا کند و مردم همیشه طالب باشند تا از تغییرات که در این هنر می افتد آگاه شوند .
به همین منظور فروشگاه ها و نمایشگاه های بزرگ فرش در گوشه گوشه ی ایران به وجود آمده اند که همگی حکایت از علاقه ی مردم به این هنر باستانی دارد. به عنوان مثال نمایشگاه فرش ستاره ی کویر یزد که در خیابان آپادانای اصفهان قرار دارد در چهار طبقه چهار چشمه از زیبایی های فرش ایرانی را به نمایش گذاشته است .
در این مرکزعلاوه بر محصولات شرکت فرش ستاره ی کویر یزد ، محصولات دیگر برندهای مطرح و معتبرکشور نیز وجود دارند به نحوی که یکی از طبقات این ساختمان به فرشهای اسپرت و فانتزی یک طبقه به قالیچه ها ،گلیم ها ،گبه ها و ... و دوطبقه ی دیگر به فرش های 500 تا 1200 شانه ی برند های مختلف اختصاص یافته است .
از نکات قابل توجه ی این فروشگاه آن است که به دست خانواده ی رحمت اللهی که سابقه ی 70 ساله در صنعت فرش اصفهان دارند تاسیس شده و بر این اساس می توان تجربه ای 70 ساله را نیز در آن جستجو کرد .
ویژگی دیگر این فروشگاه به روز بودن آن است به صورتی که جدیدترین محصولات و تغییرات در عرصه ی فرش ایران را می توان در آن مشاهده کرد . لازم به ذکر است این فروشگاه همراه با فرارسیدن بهار جشن یک سالگی خود را جشن می گیرد و فروش وِیژه نوروزی آن می تواند شیرینی یک خرید خوب را به خریداران هدیه کند .

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41