امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 618

 افتتاحیه شعبه جدید کتیبــه

از اواخر قرن هفدهم که صنعت مبل در اروپا وارد مرحله ی تازه ای شد تاکنون زمان زیادی می گذرد و مبل ها در طول این سال ها شاهد تغییرات گسترده ای بودند و این تغییرات و طرح های جدید هنوز هم ادامه دارد . در واقع صنعت مبل یک صنعت پویا است که دائم در حال تغییر است و البته گستره ی استفاده از آن تمام دنیا از شرق گرفته تا غرب و از جنوب گرفته تا شمال را در بر می گیرد.


در ایران نیز مبل سال هاست که جای خود را در میان فرهنگ ایرانی ها پیدا کرده است به نحوی که امروزه در اکثر مطلق منازل می توان شاهد آن بود . مردم ایران نیز مانند تمام مردم روی زمین دوست دارند که چیدمان منزلشان بهترین چیدمان ممکن باشد و به همین خاطر است که همیشه بازار مبل را زیر ذره بین دارند .
در این میان اصفهان نیز یکی از قطب های صنعت مبل کشور است که هم در زمینه ی تولید و همه در زمینه ی واردات عمل می کند زیرا در سایه ی واردات است که صنعت مبل داخل می تواند ضعف های خود را بشناسد و در صدد ساختن نقطه ی قوت از آن ها باشند .
البته در این میان برخی نیز تولیدات خارجی را با تولید داخل در هم آمیخته اند تا همگام با پیشرفت های جهانی این صنعت گام بردارند که در این میان می توان از فروشگاه مبل کتیبه ی اصفهان نام برد .
پیمانی یکی از اعضای هیئت مدیره ی مبل کتیبه در گفت و گو با خبرنگار هفته نامه ی نگاه کویر گفت : آنچه در شعبات مبل کتیبه وجود دارد تماما کارهای کلاسیک و انحصاری است که به صورت دمونتاژ و یا واردات ارائه می شوند.


وی وجود وسایل تزینی و البته قابل استفاده نظیر تلفن های زیبا ، ساعت های کلاسیک ، مجسمه های هنری ، و حتی وسایل تاریخی مانند رادیو های قدیمی و گرامافون را از دیگر محصولات فروشگاه کتیبه عنوان کرد که می تواند در دیزاین منزل نقش بسیار مهمی را ایفا کند .
مطابق با رای تمام فعالان اقتصادی وجود بازار رقابتی می تواند صنعت را در هر حوزه ای ارتقا بخشد. بر همین اساس فروشگاه های مانند کتیبه را می توان در زمره ی نمایشگاه های دائمی دانست که هر لحظه گزارشی زنده را از صنعت مبل جهان ارائه می کند .

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41