امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 324

 برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا + نتایج و جدول

به گزارش ایسنا، رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در قالب هشت گروه درحال برگزاری است. برنامه، نتایج و جدول رقابت‌های تمام تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در ذیل می‌آید.

 

 

 

گروه A

 

 

سه شنبه، پنجم اسفند

 

پرسپولیس ایران 3-0 لخویا قطر

النصر عربستان 1-1 بنیادکار ازبکستان

 

سه شنبه 12 اسفند

 

بنیادکار ازبکستان - پرسپولیس ایران؛ ساعت 16:30

لخویا قطر - النصر عربستان؛ ساعت 18:45

 

سه شنبه 26 اسفند

 

بنیادکار ازبکستان - لخویا قطر؛ ساعت 16:30

النصر عربستان - پرسپولیس ایران؛ ساعت 21

 

چهارشنبه 19 فروردین

 

پرسپولیس ایران - النصر عربستان؛ ساعت 18:30

لخویا قطر - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 20

 

چهارشنبه 2 اردیبهشت

 

بنیادکار ازبکستان - النصر عربستان؛ ساعت 18:30

لخویا قطر - پرسپولیس ایران؛ ساعت 20

 

چهارشنبه 16 اردیبهشت

 

پرسپولیس ایران - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 18:30

النصر عربستان - لخویا قطر؛ ساعت 22:20

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 1 1 0 0 3 0 3 3
2 النصر عربستان 1 0 1 0 1 1 0 1
3 بنیادکار 1 0 1 0 1 1 0 1
4 لخویا 1 0 0 1 0 3 3- 0

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه B

 

 

سه شنبه، پنجم اسفند

 

پاختاکور ازبکستان 2-1 نفت ایران

العین امارات 0-0 الشباب عربستان

 

سه شنبه 12 اسفند

 

نفت ایران - العین امارات؛ ساعت 18

الشباب عربستان - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 20:50

 

چهارشنبه 27 اسفند

 

پاختاکور ازبکستان - العین امارات؛ ساعت 15:30

نفت ایران - الشباب عربستان؛ ساعت 18

 

سه شنبه 18 فروردین

 

العین امارات - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19:45

الشباب عربستان - نفت ایران؛ ساعت 22:05

 

چهارشنبه 2 اردیبهشت

 

نفت ایران - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19

الشباب عربستان - العین امارات؛ ساعت 22:10

 

چهارشنبه 16 اردیبهشت

 

پاختاکور ازبکستان - الشباب عربستان؛ ساعت 18

العین امارات - نفت ایران؛ ساعت 20

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 پاختاکور 1 1 0 0 2 1 1 3
2 العین 1 0 1 0 0 0 0 1
3 الشباب 1 0 1 0 0 0 0 1
4 نفت 1 0 0 1 1 2 1- 0

 

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه C

 

 

چهارشنبه، ششم اسفند

 

فولاد ایران 0-0 السد قطر

الهلال عربستان 3-1 لوکوموتیو ازبکستان

 

چهارشنبه 13 اسفند

 

لوکوموتیو ازبکستان - فولاد ایران؛ ساعت 13:30

السد قطر - الهلال عربستان؛ ساعت 19:15

 

سه شنبه 26 اسفند

 

فولاد ایران - الهلال عربستان؛ ساعت 16

السد قطر - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 19:15

 

چهارشنبه 19 فروردین

 

لوکوموتیو ازبکستان - السد قطر؛ ساعت 15:30

الهلال عربستان - فولاد ایران؛ ساعت 22:15

 

سه شنبه 1 اردیبهشت

 

لوکوموتیو ازبکستان - الهلال عربستان؛ ساعت 19

السد امارات - فولاد ایران؛ ساعت 20:30

 

سه شنبه 15 اردیبهشت

 

فولاد ایران - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 17:30

الهلال عربستان - السد قطر؛ ساعت 22:25

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 الهلال 1 1 0 0 3 1 2 3
2 فولاد 1 0 1 0 0 0 0 1
3 السد 1 01 0 0 0 0 0 1
4 لوکوموتیو 1 0 0 1 1 3 2- 0

 

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه D

 

 

چهارشنبه، ششم اسفند

 

نسف قارشی ازبکستان 2-1 تراکتورسازی ایران

الاهلی امارات 3-3 الاهلی عربستان

 

چهارشنبه 13 اسفند

 

تراکتورسازی ایران - الاهلی امارات؛ ساعت 16

الاهلی عربستان - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:45

 

چهارشنبه 27 اسفند

 

الاهلی امارات - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:05

الاهلی عربستان - تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:50

 

سه‌شنبه 18 فروردین

 

تراکتورسازی ایران - الاهلی عربستان؛ ساعت 16

نسف قارشی ازبکستان - الاهلی امارات؛ ساعت 18:30

 

سه شنبه 1 اردیبهشت

 

تراکتورسازی ایران - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 18

الاهلی عربستان - الاهلی امارات؛ ساعت 22

 

سه شنبه 15 اردیبهشت

 

نسف قارشی ازبکستان - الاهلی عربستان؛ ساعت 19:30

الاهلی امارات - تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:10

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 نسف قارشی 1 1 0 0 2 1 1 3
2 الاهلی عربستان 1 0 1 0 3 3 0 1
3 الاهلی امارات 1 0 1 0 3 3 0 1
4 تراکتورسازی 1 0 0 1 1 2 1- 0

 

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه E

 

 

سه‌شنبه پنجم اسفند

جونبوک موتورز کره جنوبی 0-0 کاشیوا ریزول ژاپن

بین دونگ ویتنام 2-3 شاندونگ لیوننگ چین

 

سه شنبه 12 اسفند

 

شاندونگ لیوننگ چین - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 11

کاشیوا ریزول ژاپن - بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30

 

سه‌شنبه 26 اسفند

 

کاشیوا ریزول ژاپن - شاندونگ لیوننگ چین؛ ساعت 13:30

جونبوک موتورز کره جنوبی - بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30

 

چهارشنبه 19 فروردین

 

بین دونگ ویتنام - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 15:30

شاندونگ لیوننگ چین - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30

 

چهارشنبه 2 اردیبهشت

 

کاشیوا ریزول ژاپن - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 14:30

شاندونگ لیوننگ چین - بین دونگ ویتنام؛ ساعت 15:30

 

چهارشنبه 16 اردیبهشت

 

جونبوک موتورز کره جنوبی - شاندونگ لیوننگ؛ ساعت 14:30

بین دونگ ویتنام - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 شاندونگ لیوننگ 1 1 0 0 3 2 1 3
2 جونبوک موتورز 1 0 1 0 0 0 0 1
3 کاشیوا ریزول 1 0 1 0 0 0 0 1
4 بین دونگ 1 0 0 1 2 3 1- 0

 

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه F

 

 

گامبا اوزاکا ژاپن 0-2 گوانگژو R&F چین

بوریرام تایلند 2-1 سئونگنام کره جنوبی

 

سه شنبه 12 اسفند

 

سئونگنام کره جنوبی - گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 14

گوانگژو R&F چین - بوریرام تایلند؛ ساعت 15

 

سه‌شنبه 26 اسفند

 

گوانگژو R&F چین - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 15

 

چهارشنبه 27 اسفند

 

گامبا اوزاکا ژاپن - بوریرام تایلند؛ ساعت 13:30

 

سه‌شنبه 18 فروردین

 

سئونگنام کره جنوبی - گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15

بوریرام تایلند - گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 15:30

 

چهارشنبه 2 اردیبهشت

 

سئونگنام کره جنوبی - بوریرام تایلند؛ ساعت 15

گوانگژو R&F چین- گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 16

 

چهارشنبه 16 اردیبهشت

 

گامبا اوزاکا ژاپن - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 14:30

بوریرام تایلند - گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15:30

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 گوانگژو R&F چین 1 1 0 0 2 0 2 3
2 بوریرام 1 1 0 0 2 1 1 3
3 سئونگنام 1 0 0 1 1 2 1- 0
4 گامبا اوزاکا 1 0 0 1 0 2 2- 0

 

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه G

 

 

چهارشنبه، ششم اسفند

 

بریزبن رور استرالیا 0-1 بیجینگ گوان چین

سوون سامسونگ کره جنوبی 2-1 اوراوا ژاپن

 

چهارشنبه 13 اسفند

 

اوراوا ژاپن - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 14

بیجینگ گوان چین - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15

 

سه‌شنبه 26 اسفند

 

بریزبن رور استرالیا - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 12

بیجینگ گوان چین - اوراوا ژاپن؛ ساعت 15

 

چهارشنبه 19 فروردین

 

اوراوا ژاپن - بیجینگ گوان چین؛ ساعت 15

سوون سامسونگ کره جنوبی - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 15

 

سه شنبه 1 اردیبهشت

 

اوراوا ژاپن - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15

بیجینگ گوان چین - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 16

 

سه شنبه 15 اردیبهشت

 

سوون سامسونگ کره جنوبی - بیجینگ گوان چین؛ ساعت 11:30

بریزبن رور استرالیا - اوراوا ژاپن؛ ساعت 13:30

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 سوون سامسونگ 1 1 0 0 2 1 1 3
2 بیجینگ گوان 1 1 0 0 1 0 1 3
3 اوراوا 1 0 0 1 1 2 1- 0
4 بریزبن رور 1 0 0 1 0 1 1- 0

 

 

 

.................................................................................................................................

 

 

گروه H

 

 

چهارشنبه، ششم اسفند

 

کاشیما آنتلر ژاپن 1-3 وسترن سیدنی استرالیا

گوانگژو چین 1-0 اف سی سئول کره جنوبی

 

چهارشنبه 13 اسفند

 

وسترن سیدنی استرالیا - گوانگژو چین؛ ساعت 12

اف سی سئول کره جنوبی - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14

 

چهارشنبه 27 اسفند

 

اف سی سئول کره جنوبی - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 14

گوانگژو چین - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 15:30

 

سه‌شنبه 18 فروردین

 

وسترن سیدنی استرالیا - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 14

کاشیما آنتلر ژاپن - گوانگژو چین؛ ساعت 14:30

 

سه شنبه 1 اردیبهشت

 

وسترن سیدنی استرالیا - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14

اف سی سئول کره جنوبی - گوانگژو چین؛ ساعت 15

 

سه شنبه 15 اردیبهشت

 

کاشیما آنتلر ژاپن - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 10:30

گوانگژو چین - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 16:30

 

 

رده تیم تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 وسترن سیدنی 1 1 0 0 3 1 2 3
2 گوانگژو 1 1 0 0 1 0 1 3
3 اف سی سئول 0 0 0 1 0 1 1- 0
4 کاشیما آنتلر 1 0 0 1 1 3 2- 0

 

 

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظرات



ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41