امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 831

 دنیا از دریچه ای دیگر با نمایشگرهای شیشه ای آسا

 

نمایشکرهای شیشه ای آسا

درچه ای به دنیای تکنولوژی

هر روز شاهد طلوع یک فناوری جدید هستیم و غروب یک فناوری قدیمی را  که روزگاری برای خود انقلابی برپا کرده بوده اند رابه نظاره می نشینیم  و امروز با توجه به تحولی که در عرصه ی تصاویر  رخ داده است یقینا تلویزیون و ویدئو پرژکتورها به پایان کار خود رسیده اند و کم کم باید در موزه به دنبال آن ها بگردیم
شرکت آسا الکتریک  که توسط سه جوان ایرانی تاسیس شده است موفق به ساخت بزرگترین تلویزیون شیشه ای اصفهان با بهره گیری از فناوری نانو شده است.این دستگاه جـــــدید می تواند تصاویری  با کیفیت فول اچ دی و با ابعادی بیشتر از 6 متر مربع بر روی  دیوار ،پرده و حتی شیشه های سکوریت و همزمان با پخش صدا ایجاد کند.
این  تلویزیون شیشــــه ای بزرگ که برای اولین بار در مجموعه ی اصفهان سیتی سنتر نصب شده است در حال حاضر به عنوان یک بیلیبورد تبلیغاتی استفاده می شود و فروشگاه ها و شرکت های مختلف استان می توانند  با استفاده از تخفیفات و خدماتی که شرکت آسا الکتریک فراهم نموده از این فناوری به عنوان تریبونی برای معرفی محصولات خود استفاده  کنند.
گذشته از این فروشگاه ها نیز می توانند با استفاده از این فناوری ویترین مغازه ی خود را به یک تلویزیون شیشه ای تبدیل کنند و چشمان مشتریان خود را خیره نمایند چراکه این دستگاه موجی،بزرگ، زیبا و جدید در دریای خروشان تبلیغات است.
اما ویژگی این تلویزیون های جدید به همین موارد خلاصه نمی شود. این فناوری که قابلیت تاچ دارد و از معایب ویدئو پروژکتورها، نظیر افتادن سایـه روی تصـــــویر مبرا است ، می تواند  فایل های صوتی و تصویری را با بهترین کیفیت پخش و جایگزین مناسبی برای ویدئو پرژکتــــور ها در همایش ها ،سیمنار ها وحتی کلاس های درس باشد و امر آموزش را نیز متحول کند.

تماس با این گروه: 09131054091-09133073959-09129457130

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41