امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 455

 اماراتی ها میزبانی جام ملتها را از چنگ ایران در آوردند

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به همراه هوشنگ مقدس، مشاور بین‌الملل فدراسیون فوتبال مدیر تیم‌ملی فوتبال، به دیدار شیخ‌سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا رفت.
 

ه گزارش افکارنیوز، قبل و بعد از اين جلسه، رئيس تلاش كرد تا همچنان از شانس ايران براي گرفتن ميزباني بگويد ولي خروجي جلسه، چيزي جز اين نكته نبود‌؛ ميزباني به اماراتي‌ها مي‌رسد. از همان ابتدا مشخص بود كه ميزباني متعلق به اين كشور است چون برگزاري بازي‌ها در اين كشور، همه‌جوره به نفع كنفدراسيون فوتبال آسياست. از مسائل مالي بگيريد تا استانداردها و هماهنگي‌ها.

ايران هنوز كوچكترين اقدامي در اين زمينه نكرده و نخواهد كرد. كفاشيان هنوز مي‌گويد دولت بايد همكاري كند اما كوچكترين قدمي در اين راه برداشته نشده است. در هفته جاري نمايندگان كنفدراسيون به ايران مي‌آيند تا شرايط را بررسي كنند. درواقع فدراسيون تنها چند روز فرصت دارد كه مشكل حق پخش و اسپانسرينگ را حل كند. آنها بايد تضمين بدهند كه مي‌توانند بدون هيچ مشكلي ميزبان رقابت‌ها باشند. مشكل حق پخش ليگ دو ساله حل نشد، آيا ممكن است مشكل حق پخش بازي‌هاي جام ملت‌ها، چند روزه حل شود؟ از سويي كنفدراسيون از صدا و سيماي ايران دلخور است.

شيخ سلمان در اين‌باره به كفاشيان گفت كه حتي پول پخش بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا را هم نداده‌اند و اگر وضعيت همين باشد، تيم‌هاي ايراني حاضر در رقابت‌ها فصل بعد بايد در خارج از ايران بازي كنند. با جمع‌بندي اين مسائل، خروجي جلسه براي كفاشيان يك نكته بود‌؛ اينكه ميزباني به اماراتي‌ها مي‌رسد. رئيس در بازگشت به تهران در فدراسيون فوتبال هم ميزباني را از آن آنها دانست و گفت؛ طبيعي است AFC با وجود تلاش‌هاي ايران، امارات را برگزيند.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41