امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 969

 70 درصد مشارکت کنندگان نمایشگاه پزشکی امسال اصفهان، تولیدکنندگان هستند

مدیر امور نمایشگاه های داخلی و بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به این که نمایشگاه پزشکی اصفهان پس از نمایشگاه ایران هلث تهران، برترین نمایشگاه حوزه پزشکی کشور است، گفت: در نمایشگاه امسال، 70 درصد از مشارکت کنندگان را تولیدکنندگان داخلی تشکیل می دهند.

مجید نایب زاده اظهار داشت: در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، بیشترین تعداد مشارکت کنندگان به ترتیب به بخش های تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و دندانپزشکی تعلق دارد.

وی، افزایش تنوع استانی مشارکت کنندگان و افزایش متوسط متراژ دریافتی شرکت ها را از ویژگی های نمایشگاه امسال دانست و افزود: در این نمایشگاه طی سال های گذشته، شیوه و فرهنگ حضور مشارکت کنندگان به گونه ای بود که متوسط متراژ دریافتی آن ها از 30 متر تجاوز نمی کرد در حالی که در نمایشگاه امسال، این عدد به 48 متر افزایش یافته است.

نایب زاده بیان داشت: در سال جاری تلفیق همکاری ستاد عالی نمایشگاه با حضور مدیران ارشد اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان و دانشگاه علوم پزشکی و همچنین حضور بخش اتحادیه صنف توزیع کنندگان و فروشندگان تجهیزات پزشکی استان، فرآیندهایی را شکل داد که به افزایش میزان بازدیدکننده متخصص و حضور نمایندگان شرکت های معتبر در این نمایشگاه منجر می گردد.

مدیر امور نمایشگاه های داخلی و بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، اذعان داشت: رویکرد نمایشگاه امسال بیشتر به سمت تولیدکنندگان و واردکنندگان حرکت کرده و کمتر به بخش توزیع و فروش می پردازد که این امر باعث شده، جامعیت نمایشگاه افزایش یافته و خلأ سال های گذشته جبران گردد.

وی افزود: شرکت های صا ایران و بهیار صنعت به عنوان صادرکنندگان برتر استان، شرکت سینا حمد آریا به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر تخت و کمد بیمارستانی که بخش مهمی از تخت و کمد بیمارستانی استان اصفهان را نیز تأمین می کند، شرکت صفاطب به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های تولید باند و گاز کشور و شرکت رادطب نقش جهان از جمله مشارکت کنندگان نمایشگاه امسال هستند.

به گفته وی، حضور شرکت های مهم در زمینه تصویربرداری پزشکی یکی از مهمترین ویژگی های این دوره از نمایشگاه است. همچنین شرکت رادطب نقش جهان، رونمایی از 16 محصول جدید را در دوازدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در دستور کار دارد.

نایب زاده گفت: با توجه به سطح کیفی نزدیک دو نمایشگاه پزشکی تهران و اصفهان و نیز فاصله زمانی مناسب این دو نمایشگاه با یکدیگر، نمایشگاه اصفهان نقطه عطفی در مقوله تجهیزات پزشکی و فرصت مناسبی برای احیای حضور نمایشگاهی شرکت ها است.

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در تاریخ 15 تا 18 دی ماه و همزمان با بیست و چهارمین نشست مسوولین تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در اصفهان برگزار می شود. 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41