امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2103

 فست فودی باورنکردنی

در میان انبوه فست فودهایی که با روغن های سرخ کردنی طبخ و به انواع سوسیس ها و کالباس ها مزین شده و به عنوان یکی از عوامل بیماری در کنار دخانیات از آن نام برده می شود جایی هم هست که اگرچه برخی نام فست فود را بر آن می گذارند ولی مواد مورد استفاده و شیوه ی پخت آن باعث می شود تا در زمره ی غذاهای ارگانیک ،سالم و البته خوشمزه قرار گیرد .

غذاهای مدیترانه ای آرتان نام آشنایی برای پزشکان ،ورزشکاران و حتی گیاه  خواران است و دلیل این مقبولیت چیزی جز سلامت کیفیت و مزه ی فوق العاده غذاهای آن نیست . در فست فود آرتان سبزیجات نقش مهمی را ایفا می کنند و انواع و اقسام آن به وفور مورد استفاده قرار می گیرد تا از این طریق  منوی فست فود آرتان بالاترین ارزش غذایی ممکن را به خود اختصاص داده باشد .

فیله تازه ی مرغ ،بوقلمون ،گوسفند و گوساله در کنار نان و سس مخصوص آرتان از دیگر مواد مورد استفاده درغذاهای این فست فود است که البته بدون کمک گرفتن از روغن های سرخ کردنی و به شیوه ی تنوری طبخ می شود و در کنار سبزیجات معطر غذایی سالم ،مقوی و لذیذ را می آفریند و باعث می شود تا هرکسی یک بار از پیده های مختلف آرتان استفاده کند مشتری دائم این مجموعه شود .

منوی غذایی فست فود آرتان به نوعی گلچینی از غذاهای کشورهای منطقه دریای مدیترانه است که به شیوه ی اصیل و مطابق با ذائقه ی ایرانی و به شیوه ی سالم طبخ می شود و بی شک به همین دلیل است که اگرچه تنها دوماه از افتتاح مجموعه ی آرتان می گذرد ولی مورد استقبال گسترده ی مردم قرار گرفته  است .

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41