امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1442

 از نصف جهان به تمام نقاط جهان

اشتباه نکنید این یک تبلیغ برای یک شرکت هواپیمایی نیست بلکه معرفی یک آشپزخانه است که حرف های زیادی برای گفتن دارد و توانسته در طول سال های فعالیت خود غذاهای اصفهانی را به جهان معرفی کند .

قدمت ، سابقه و کیفیت خدمات یک واحد صنفی همیشه باعث شناخته شدن آن برای مردم می شود و بر اساس همین اصل است که آشپزی ماه توانسته نه تنها در اصفهان بلکه در سایر استان ها و حتی کشور های اروپایی شناخته و غذاهای آن پس از بسته بندی و انجماد از نصف جهان به سایر نقاط جهان ارسال شود .

این آشپزخانه گذشته از اینکه در تهیه ی مواد اولیه و پخت نهایت نظارت و دقت را انجام می دهد منوی خود را نیز براساس فصول مختلف سال تغییر می دهد بر همین اساس همزمان با آغاز فصل پاییز صبح ها و شب های جمعه در این آشپزخانه، حلیم شیر و عدسی طبخ می شود و هر روز می توان حلیم و عدس را در آن یافت .

البته طبخ آش قلمکار هر روز صبح و حلیم بادمجان مخصوص هر ظهر و عصر از غذاهای روزانه و ثابت آشپزی ماه است که نه تنها مورد استقبال شهروندان اصفهانی بلکه تبدیل به غذای میهمانان دیار زنده رود نیز گشته است .

اگر جزء افرادی هستید که تاکنون نتوانسته اید از غذاهای سنتی این آشپزخانه میل کنید می توانید با مراجعه به آدرس زیر خود این غذاها را امتحان و دلیل شهرت آن را دریابید .

اصفهان –خ احمد آباد – نرسیده به خ گلزار  آشپزی ماه 

تلفن 0313225540

لازم به ذکر است آشپزی ماه شعبه ی دیگری ندارد

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41