امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2275

  آرزوی سلامتی، شادابی و امید برای شهروندان در روز اصفهان/ مکتب اصفهان الهام بخش زندگی بسیاری از شهروندان در طول تاریخ

شهردار اصفهان گفت: به مناسبت روز نکوداشت اصفهان برنامه های هنری، فراخوان های دریافت آثار و رونمایی از 150 محصول فرهنگی، اجتماعی، شهروندی و گردشگری در دستور کار است. 

به گزارش با خبر باش، قدرت اله نوروزی ضمن تبریک اول آذر روز نکوداشت اصفهان، اظهار کرد: اصفهان تنها زادگاه و محل زندگی شهروندان نیست بلکه در طول تاریخ، این شهر الهام بخش زندگی بسیاری از مردم و شهرنشینان بوده و از دل این شهر مکاتب هنری، فکری، فلسفی و ... سرچشمه گرفته که به نام مکتب اصفهان شناخته می شود.

وی با بیان اینکه اصفهان شهری است که دوستش داریم و همگی برای توسعه و ارتقای این شهر تلاش می کنیم، تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تعریفی برای برنامه های عرصه محور روز نکوداشت اصفهان صورت نگرفته اما برنامه های هنری، فراخوان های دریافت آثار و رونمایی از 150 محصول فرهنگی، اجتماعی، شهروندی و گردشگری توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در دستور کار برگزاری به مناسبت این روز است که از این محصولات در موزه هنرهای معاصر نیز رونمایی شد.

شهردار اصفهان با آرزوی سلامتی، شادابی و امید روزهای خوب برای شهروندان افزود: این روزهای سخت نیازمند همدلی و همراهی همه مردم است، این هفته با آغاز محدودیت های مختلف همراه است و امیدوارم همه با هم در کنار یکدیگر شرایطی را فراهم کنیم که میزان شیوع کرونا کاهش یافته و کادر درمان و مدافعین سلامت در شرایط بهتری برای کنترل این بیماری قرار بگیرند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41