تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 15045

 محمود ابراهیمی در نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد شهرستان های استان ضمن تاکید بر ارتقاء وضعیت سمن ها، توانمندسازی را رکن اساسی این امر عنوان نمود.

به گزارش باخبرباش از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ، ابراهیمی یکی از ابعاد اصلی توانمندسازی را آموزش در حوزه های مختلف به ویژه قوانین و مقررات ، امور ثبت و امور مالیاتی عنوان نمود و از سمن ها خواست در جهت تقویت تعاملات با مراجع ذی ربط تلاش مضاعف داشته باشند. ایشان همچنین از مسئولین و کارشناسان امور مالیاتی و ثبت اسناد استان در همکاری مستمر و همه جانبه در تسهیل امور سمن ها تقدیر و تشکر نمود. وی خاطرنشان کرد تقویت امر نظارت با رویکرد هدایت و حمایت از الویت های بعدی در حوزه سمن ها می باشد.

در این جلسه فرماندارخمینی شهر گزارش اجمالی از وضعیت کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد منطقه را تشریح و با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید؛ تلاش در بهبود امور سمن ها را رسالت اصلی مسئولین خواندند.

در این نشست که با حضور کارشناسان و اعضای سمن های شهرستان های خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهرو میمه، فلاورجان، تیران و کرون و برخوار برگزار شد مباحث آموزشی و پرسش و پاسخ در سه محور :۱) امور مالیاتی ۲) فرایند امور ثبت ۳)‌ قوانین و مقررات توسط کارشناسان ذی ربط تشریح شد.

 

کد خبر :