تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4679

 اکران 20 فیلم برتر جشنواره فیلم فجر در اصفهان

مدیر امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: 20 فیلم از آثار جشنواره فیلم فجر سی و پنجم در اصفهان به روی پرده می رود.

رضا دهقان  با اعلام این خبر گفت: بنابر تصمیم نهایی که ازسوی دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اتخاذ شد، امکان اکران 20 فیلم از فیلم های این جشنواره به هر استان داده شد که اصفهان هم در ایام جشنواره میزبان اکران این آثار خواهد بود.
وی افزود: تلاش ما بر این است که این 20 فیلم از بین فیلم های رده الف که فیلم های برتر در جشنواره هستند انتخاب شوند، همچنان برای این موضوع درحال رایزنی هستیم و تصمیم نهایی اتخاذ نشده است.
وی با اشاره به اینکه زمان آغاز اکران این آثار در اصفهان هنوز قطعی نشده گفت: قطعا فیلم ها در اصفهان با چند روز تاخیر نسبت به آغاز جشنواره در تهران اکران می شوند، اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.
دهقان از اکران فیم های جشنواره فجر در دو سینمای فلسطین و ساحل خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته هر فیلم در سه سانس اکران می شود.
وی درخصوص بودجه ای که برای اکران این آثار در اصفهان تعیین شده گفت: برای اکران هر فیلم در سه سانس مبلغ 15 میلیون تومان در نظر گرفته شده است./
 

کد خبر :