تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6425

 در دولت یازدهم اجرایی شده است؛ اجرای 5 هزار طرح با اعتبار 5 هزار میلیارد تومان در استان اصفهان

استاندار اصفهان گفت: در طول فعالیت دولت تدبیر و امید در استان اصفهان 5 هزار طرح با حدود 5 هزار میلیارد تومان اعتبار اجرا و به بهره برداری رسیده است.

به گزارش باخبرباش ، رسول زرگرپور در نشست شورای مدیران استانداری افزود: طرح هایی که سال ها از آغاز عملیات عمرانی آن می گذشت و بلا تکلیف مانده بودند در این دولت یکی پس از دیگری به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: قطار شهری، ورزشگاه نقش جهان، مصلای بزرگ اصفهان، احداث موزه بزرگ در کارخانه ریسباف و کنارگذر شرق از جمله طرح هایی بودند سال ها در حالت رکود مانده بود که در دولت تدبیر و امید اجرا و به نتیجه رسیدند.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: می توان گفت تمام طرح های تخت جمشیدی و طرح های جامع در استان به اتمام رسیده و یا در حال انجام است.
زرگرپور گفت: این آمار نشان می دهد که دولت با مظلومیت کار می کند و زحمت می کشد، اگر چه آنچنان که شایسته است خدماتش منعکس نمی شود.
وی اضافه کرد: قبول داریم که مشکلات خشکسالی و کارگری کم و بیش در استان وجود دارد، اما تلاش ها و برنامه ریزی ها در راستای کاهش این مشکلات و تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت و تمام تلاش دولت در راستای کاهش معضلات است.
وی تصریح کرد: انتظار می رود که فارغ از هر مسئله ای در ارتباط با دستاوردها، فعالیت ها، تلاش ها و زحمات قدم برداریم و هم در ارتباط با همکاران و هم در خصوص ارائه عملکرد ها جمع بندی و بیان شود.
وی با بیان اینکه با اقدام های صورت گرفته در خصوص کاهش آلودگی هوا، هوای سالم از 76 روز در سال 92 به 246 روز در سال 95 رسید، گفت: در خصوص بسته های حمایتی دولت از واحدهای تولیدی نیز در استان اصفهان بیش از یک هزار و 120 واحد قرارداد بستند و 900 واحد تسهیلات خود را دریافت کرده اند.
به گفته وی مدیران باید در اجرای قوانین و آیین نامه ها دقت لازم را داشته باشند و در پرداخت ها، ضمن رعایت قوانین اداری، ملاحظات رفاهی همکاران را نیز مدنظر قرار دهند.
استانداراصفهان با اشاره به برخی از مشکلات کارمندان و مباحث حقوق و رفاهیات و مشکلات پرداخت اضافه کاری، افزود: مدیران باید با برگزاری جلسات هفتگی با کارمندان، مشکلات موجود در وضعیت اقتصادی کشور را توجیه کرد.
زرگرپور با اشاره به گزارش معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با بیان اینکه ابلاغ و اجرای چارت سازمانی جدید استانداری بطور کامل انجام شده است، گفت: بحث شورای کارکنان و انجام میز خدمت باید مورد توجه قرار گیرد.

کد خبر :