حالت شب
  • Monday, 15 July 2024
آب و احیای دائمی جریان زاینده‌رود اولویت نخست مدیریت اصفهان است

آب و احیای دائمی جریان زاینده‌رود اولویت نخست مدیریت اصفهان است

به گزارش باخبرباش به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، مجید شمس مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان اظهار داشت: در راستای جهاد تبیین، هم‌فکری، همراهی با آحاد مردم و بهره‌مندی از دیدگاه‌های تخصصی گروه‌ها و اقشار مختلف، از ابتدای سال‌جاری و در نخستین ماه سال ۱۴۰۲، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان با ۹۷۳ نفر از نمایندگان اقشار مختلف استان به‌صورت حضوری و بدون واسطه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی افزود: فعالان اقتصادی برجسته استان، فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان‌ها، نمایندگان مجموعه‌های دانشجویی، مدیران رسانه ها، پیشکسوتان حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، احزاب و تشکل‌های سیاسی، اصحاب فرهنگ و هنر استان، مسؤولان مختلف شهر و استان اعم مجمع نمایندگان استان، شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری اصفهان از جمله اقشاری بودند که در مدت زمان یاد شده استاندار اصفهان با آن‌ها دیدار داشت.

 شمس با اشاره به دیدار استاندار و فرمانداران با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان عنوان کرد: در کنار نشست‌های یاد شده، استاندار اصفهان به‌صورت برنامه‌ریزی شده و در راستای پیگیری مطالبات استان در کارگروه‌ها و شوراهای تخصصی ملی و استانی حضور مؤثر داشته است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان با تأکید بر اینکه موضوعات کلان و مهم استان به‌صورت هم‌زمان توسط استاندار اصفهان، در سطح ملی در حال پیگیری بوده و است، تصریح کرد: در این راستا موضوع آب و احیای دائمی جریان زاینده‌رود همچنان اولویت نخست مدیریت استان در پیگیری‌ها است.

وی افزود: در یک ماه نخست سال‌جاری با توجه شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر مهار تورم و رشد تولید، در کنار شوراهای تخصصی استان، ۲ نشست شورای اداری استان و ۲ نشست شورای برنامه‌ریزی استان با حضور فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

 

شمس در خصوص دیدار و نشست استاندار اصفهان با مجمع نمایندگان استان، اظهار کرد: این نشست با حضور اکثریت نمایندگان شهر و استان برگزار شد و به‌صورت موردی در خصوص مسائل کلان و زیرساختی استان از جمله موضوعات تأمین آب و پیگیری آن در سطح ملی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان دیدار و نشست استاندار اصفهان با فعالان اقتصادی استان را ازجمله نشست‌های راهگشا دانست و گفت: در سالی که به نام «رشد تولید، مهار تورم» مزین شده است، پیگیری موضوعات کلان اقتصادی استان در خصوص اشتغال، رشد تولید، تأمین مالی، حفظ و توسعه زنجیره ارزش و پیشبرد اهداف و برنامه‌های استان از جمله موضوعات بسیار مهم در این نشست بود.

وی با بیان اینکه فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان‌های استان نیز در راستای تمرکززدایی از استان و بهره‌مندی از دیدگاه‌های نخبگان سراسر استان با استاندار اصفهان دیدار و گفت‌وگو کردند، خاطرنشان کرد: همچنین نشست با احزاب و تشکل‌های سیاسی استان به منظور بهره‌مندی و افزایش مشارکت گروه‌ها و احزاب سیاسی استان در ارائه دیدگاه‌ و راهکار به مدیریت استان برگزار شد.

شمس عنوان کرد: در ادامه نیز نشست استاندار اصفهان با اصحاب فرهنگ و هنر استان نیز به‌عنوان گروه‌های مرجع در موضوعات فرهنگی، هنری، اجتماعی و میراث فرهنگی استان برگزار شد.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان افزود: همچنین نشست با تشکل‌های دانشجویی استان به منظور بهره‌مندی از نظرات مجموعه‌های دانشگاهی و دیدار با مدیران رسانه‌ها و سایر مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی از دیگر برنامه‌های با هدف ارتقا تعاملات و ارتباطات مسؤولان ارشد استان با گروه‌های موثر و مرجع استان بود.

وی با تأکید بر اینکه دیدار با نمایندگان اقشار مختلف در حوزه ارتباطات با استاندار اصفهان در سال‌جاری نیز پیگیری خواهد شد، گفت: تلاش خواهیم کرد دیدارهای چهره به چهره با محوریت پرسش و پاسخ و با حضور استاندار اصفهان، معاونان استاندار، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و با مشارکت نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف و گروه‌های مرجع استان در راستای تبیین مسائل کلان ملی و استانی و بهره‌گیری از نظرات و دیدگاه‌های تخصصی و مشورت‌ با صاحب نظران ‌و نیز افزایش مشارکت آن‌ها در روند تصمیمات و مدیریت استان به‌صورت مستمر برگزار شود.

دیدگاه / پاسخ