حالت شب
  • Thursday, 18 July 2024
احداث 72 آشپزخانه اطعام حسینی همزمان با ماه محرم

احداث 72 آشپزخانه اطعام حسینی همزمان با ماه محرم

مدیر کل کمیته امداد اما خمینی گفت: با آغاز ماه محرم 72 آشپزخانه اطعام حسینی به یاد 72 شهید کربلا فعال خواهند شد.

کریم زارع در گفتگو با خبرنگار باخبرباش اظهار داشت:  اطعام و احسان حسینی حلقه اتصال خیران و هیات‌های مذهبی استان با کمیته امداد است.

وی بیان داشت: طرح اطعام و احسان حسینی همچون سنوات گذشته با هدف بهره‌مندی از ظرفیت ماه‌های محرم و صفر با مشارکت خیران، هیات‌های مذهبی و کمک‌های مردمی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار و بسته‌های غذایی میان نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، با اشاره به اینکه در ایام محرم و صفر این طرح با هدف ارائه غذای گرم به خانوادههای محروم اجرا می‌شود، اظهار داشت: با آغاز ماه محرم 72 آشپزخانه اطعام حسینی به یاد 72 شهید کربلا به منظور جمع آوری، طبخ و توزیع بسته های غذایی میان نیازمندان راه اندازی خواهد شد.

زارع با تاکید بر تشدید ویروس کرونا در سطح جامعه، خطاب به خیرانی که امکان طبخ غذای گرم به روال سال‌های گذشته را ندارند، گفت: نیک اندیشان اصفهانی برای کمک به نیازمندان می‌توانند با همکاری این نهاد نذورات خود را به دست ایتام، سالمندان نیازمند، بیماران خاص و صعب العلاج و زنان سرپرست خانوار در قالب غذای طبخ شده و یا بسته معیشتی برسانند.

وی به روش های غیرحضوری مشارکت مردم در این طرح پرداخت و گفت: علاوه بر پیش بینی کد دستوری 031*8877* امکان پرداخت نذورات و همچنین واریز به شماره کارت 6063737000002509 فراهم شده است.

 

دیدگاه / پاسخ