حالت شب
  • Thursday, 18 July 2024
ادعای عضو کمیته انضباطی درباره رقم قرارداد نیازمند دروغ است

ادعای عضو کمیته انضباطی درباره رقم قرارداد نیازمند دروغ است

 به گزارش باخبرباش به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز شنبه به نقل از رضا فتاحی افزود: در اظهار نظری دروغ از سوی جاودانی در یک برنامه اعلام شد قرارداد نیازمند در سال اول ۱۰۰ میلیارد ریال و در سال دوم ده برابر این رقم بوده است.

وی که در گفت و گویی با شبکه خبر سخن می گفت، ادامه داد: این ارقام به ضرس قاطع کذب است و تکذیب می کنم. این حق برای باشگاه محفوظ است که از ایشان به کمیته اخلاق شکایت کند. او بایستی ثابت کند که در قرارداد نیازمند مبلغ ادعا شده، درست است. بازیکن ما و هواداران ما بسیار ناراحت هستند.

فتاحی تصریح کرد: مهری، بازیکن استقلال قسم جلاله می خورد که قرارداد من ۱۶۰ میلیون تومان است. کدام عقل سلیمی باور می کند بازیکنی که سال گذشته ۱۵ میلیارد قرارداد داشته، ۱۶۰ میلیون تومان قرارداد بسته است؟

وی خاطرنشان کرد: دوستانی که این قانون را تدوین کرده اند الان که در باشگاه ها مسوولیت را بر عهده گرفته اند به همین قانون معترض هستند.

مدیر تیم سپاهان گفت: در مجلس هم که بخواهند قانونی را تصویب کنند تنفسی به آن می دهند که مثلا از یک سال دیگر اجرا شود. خیلی از باشگاه ها تعهداتی نسبت به مربیان و بازیکنان قبلی خویش داشته اند. لااقل تنفسی در اجرای قانون لحاظ می کردید گرچه سپاهان طبق اعلام صالحی، رئیس کمیته استیناف پایبند به سقف قرارداد بوده است.

فتاحی یادآور شد: قراردادهای سپاهان در فدراسیون ثبت و کارت بازی صادر شده است. سه روز بعد از قانون اولیه اعلام شده که قراردادها بایستی در سال دوم ۲۵ درصد افزایش پیدا کند در صورتی که در قانون اولیه هیچ صحبتی از قراردادهای ۲ فصله و سه فصله اعلام نشده بود.

وی همچنین در باره اخذ نظر کارشناسی داوری توسط شبکه خبر از مظفری زاده به جهت مسوولیت فعلی او در تراکتور و نیز وضعیت داوری با گل گهر انتقاد کرد.

 رییس کمیته انضباطی فدراسیون روز ششم دی و قبل از مسابقه تیم‌های سپاهان و گل گهر سیرجان با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، استفاده تیم فوتبال سپاهان از ۶ بازیکن این تیم شامل پیام نیازمند، رضا شکاری، رضا اسدی، هادی محمدی، کاوه رضایی و احسان پهلوان را به بعد از اصلاح قراردادشان منوط کرد.

دیدگاه / پاسخ