حالت شب
  • Wednesday, 17 July 2024
اشتغالزایی برای 2 هزار و 609  مددجو در اصفهان

کاریابی کمیته امداد امام خمینی بالغ بر 2 هزار و 609 مددجو را مشغول به کار کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان:

اشتغالزایی برای 2 هزار و 609 مددجو در اصفهان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: در سال 99 با 2 هزار و 609 مورد کاریابی و اشتغال مددجویان، رشد 68 درصدی نسبت به سال قبل ایجاد شد.

 به گزارش خبرنگار باخبرباش، محمدرضا کیانی  در خصوص اشتغال پایدار مددجویان تحت حمایت، اظهار داشت: خدمات کاریابی کمیته امداد استان در سال گذشته، با رشد 68 درصدی توانست برای 2609 مددجو، شغل مناسب با درآمد مکفی ایجاد کند.
وی بیان داشت: خودکفایی و ایجاد شغل برای جامعه تحت حمایت یکی از راهبردهای اساسی و اصلی کمیته امداد استان اصفهان است و یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال، کاریابی می باشد.
وی با اشاره به 13 هزار و 478 در سال گذشته شغل ایجاد شده، افزود: با پرداخت 6 هزار و 780 وام قرض الحسنه، 10 هزار و 869 شغل و از طریق کاریابی نیز 2 هزار و 609 مددجو صاحب شغل پایدار شده اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان از جمله موارد راهبری ایجاد شغل پایدار برای مددجویان را، کاریابی، پرداخت تسهیلات، اجرای طرح های کارفرمایی و راهبران شغلی اعلام کرد و ادامه داد: مراکز نیکوکاری تخصصی در کمیته شکل گرفته اند و در حال حاضر 40 مرکز نیکوکاری فعال به منظور کاریابی، ایجاد اشتغال و امور مربوط به اشتغال نیازمندان در استان راه اندازی شده است.
وی اظهار داشت: در سال گذشته به منظور مساعدت به طرح های اشتغال آسیب دیده از کرونا نیز طی دو مرحله مبلغ 3 میلیارد و 620 میلیون تومان به طرح های اشتغال که بیشترین آسیب را از شیوع کرونا دیده بودند پرداخت شد.

دیدگاه / پاسخ