حالت شب
  • Saturday, 24 February 2024
کمک 50 هزار یورویی فرایبورگ به اصفهان

محموله 50 هزار یورویی اقلام بهداشتی اهدایی از سوی فرایبورگ به اصفهان رسید و اقلام در اختیار مراکز درمانی اصفهان قرارگرفت.

بدنبال خواهرخوانده گی اصفهان صورت گرفت

کمک 50 هزار یورویی فرایبورگ به اصفهان

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: دو محموله 50 هزار یورویی اقلام بهداشتی اهدایی از سوی فرایبورگ به عنوان خواهرخوانده شهر اصفهان به این کلان شهر رسیده و قرار است در اختیار مراکز درمانی اصفهان قرار گیرد.
به گزارش باخبرباش، ایمان حجتی افزود: فرایبورگ یکی از خواهرخوانده های شهر اصفهان است. در دوران پاندمی کرونا شهردار اصفهان و شهردار این شهر از طریق گفتگوی آنلاین به تبادل تجربیات کرونایی و بررسی زمینه های مشترک برای همکاری های بیشتر پرداختند.
وی ادامه داد: حالا بعد از گذشت چندماه از شکل گیری تعاملات و مراودات کرونایی، فرایبورگ اقدام به اهدای اقلام بهداشتی برای استفاده در مراکز درمانی شهر اصفهان کرده است. این اقلام از سوی شهرداری اصفهان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قرار خواهد گرفت.
حجتی اعلام کرد: ارزش دو محموله اهدایی از سوی فرایبورگ به اصفهان ۵۰ هزار یورو است که محموله اول شامل یک هزار عدد ماسک N95، یک هزار عدد ماسک بینی، 10 عدد ترمومتر الکترونیکی و 300 دست لباس ایزوله بیمارستانی و محموله دوم شامل یک دستگاه ونتیلاتور مراقبت های ویژه به همراه وسایل جانبی، 38 هزار عدد دستکش معاینه (لاتکس، نیتریل و پلاستیک)، یک هزار و 465 کاور لباس بیمارستانی، چهار هزار و 500 کاور روپوش یکبار مصرف،۳۰۰ شیلد محافظ صورت، ۷۵ گان جراحی یکبار مصرف، هشت هزار کلاه جراحی، ۲۰۰ عینک محافظتی بیمارستانی،۱۵۲ لباس اتاق عمل، ۱۵ دستگاه پالس‌اکسیمتری است.
وی ادامه داد: محموله اول از گمرک ترخیص شده و روند ترخیص محموله دوم در گمرک اصفهان در حال انجام است که امیدواریم با همکاری گمرک و دیگر دستگاه های متولی، این محموله زودتر در اختیار بیمارستان های اصفهان قرار گیرد.

دیدگاه / پاسخ