حالت شب
  • Monday, 15 July 2024
این دو بازیکن سیاوش یزدانی را نیمکت نشین کردند

این دو بازیکن سیاوش یزدانی را نیمکت نشین کردند

 باخبرباش / در مصاف برابر پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مورایس تصمیم قابل توجهی گرفت و با نیمکت نشین کردن نیلسون جونیور از سیاوش یزدانی به عنوان زوج محمد دانشگر استفاده کرد. این تصمیم اما در جریان مسابقه جواب نداد و یزدانی ضمن مرتکب شدن دو پنالتی از زمین مسابقه اخراج شد تا مورایس با وجود دفاع جانانه‌ای که از خرید زمستانی‌اش کرد، در بازی‌های بعدی او را روی نیمکت قرار بدهد. 

پس از آن مسابقه سپاهان با زوج دانشگر و جونیور برزیلی در اراک مقابل آلومینیوم به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد و در دیدار بعدی در نقش جهان با پیروزی ۳ بر ۱ برابر هوادار آماده سرنوشت‌سازترین مسابقه فصل شد. 

 

در دیدار برابر پرسپولیس مطابق انتظار باز هم دانشگر و جونیور بودند که در ترکیب اصلی سپاهان قرار گرفتند و یزدانی روی نیمکت حضور داشت؛ دیداری که زوج برزیلی ایرانی قلب خط دفاعی سپاهان به خوبی توانستند از عهده مهار مهاجمین پرسپولیس در روزی که این تیم به واسطه ۱۰ نفره شدن تحت فشار هم قرار گرفته بود، برآیند تا یزدانی فقط در صحنه گل در زمین دیده شود. یزدانی پس از جدایی در استقلال با چالش سختی در بازگشت به سپاهان مواجه شده و به نظر می‌رسد مصدومیت یا محرومیت نیلسون و دانشگر می‌تواند او را به ترکیب اصلی بازگرداند.

دیدگاه / پاسخ