حالت شب
  • Monday, 15 July 2024
بلوکهای سبک هبلکس

بلوکهای سبک هبلکس

هبلکس به یک نوع بتن متخلخل از سیمان ،سیلیس،پودرآلومینیوم،آهک است که در ساختمان ها قابل استفاده و کاربرد دارد. مقاومت فشاری بالا و وزن پایین از مزایای هبلکس است. لوله گذاری و سیم کشی ساختمانی که در آن از هبلکس استفاده شده به راحتی انجام می پذیرد چون هبلکس به راحتی توسط اره برش خورده و میخ و پیچ به راحتی در ان فرو می رود. مقاومت بالای هبلکس در مقابل اتش بسیار مورد توجه قرار گرفته. عایق بسیار مناسب حرارت و صدا از محسنات هبلک است. با توجه به قانون جدید تصویب شده  که عایق بودن ساختمان ها  را در نظر گرفته چنانچه از هبلکس برای دیوارها استفاده گردد، دیگر نیاز به عایقکاری مجدد نیست.

 

 

ویژگی های هبلکس

هبلکس ویژگی های بسیار زیادی دارد که پایین امدن زمان ساخت و ساز و صرفه جویی در هزینه ها را شامل می شود ،

 

وزن پایین هبلکس

یکی از بارزترین مزایای هبلکس وزن پایین هبلکس نسبت به اجر و سایر مصالح دیوارچینی است. یک عدد هبلکس در ابعاد 20×25×60 به تعداد 46 اجر حجم دارد ولی وزن هبلکس حدود یک به 4  نسبت به اجر می باشد.

 

هبلکس مقاوم در برابر زلزله

سازه های سبک ساختمانی در برابر زمین لرزه استحکام و مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند. این نوع ساختمانها در مقابل فشارها و تنش های بیرون مقاومت بالا دارند. در سازه هایی که از هبلکس استفاده شده وزن ساختمان به مقدار قابل توجه ای پایین امده و مقاومت ساختمان را در مقابل زمین لرزه بالا می برد.

 

عایق حرارتی هبلکس

هبلکس به لحاظ ویژگی های که دارد دارای عایق گرما، سرما و صدا می باشد. قانون های جدید عایق بودن ساختمان باعث شده مهندسان و مالکان از هبلکس استفاده کنند تا احتیاج به عایقی دیگری نباشد.

 

عایق آش سوزی هبلکس

هبلکس حرارت را به کندی هدایت و انتقال می دهد. استفاده از سلیس در هبلکس باعث می شود هبلکس نسوزد. انتقال آتش به قسمت های دیگر ساختمانی که در آن از هبلکس استفاده شده به سختی انجام می گیرد. جلوگیری از انتقال آتش از مزیت های مهم هبلکس است.

 

صرفه جویی در سرعت و هزینه ساخت و ساز

ابعاد بلوک های هبلکس بزرگتر از دیگر مصالح است. راحتی دیوار چینی با هبلکس به اندازه ای هست که حتی کارگر معمولی هم میتواند دیوارچینی با هبلکس را انجام دهد. حمل هبلکس به خاط وزن پایین سرعت عمل کارگران را در انتقال بلوک هبلکس بالا می برد. شما در مقایسه با آجر هزینه کمتری را خواهید پرداخت نمود چون هبلکس حتی ملات سیمان کمتری نیاز دارد همه و همه موید این است که هزینه تمام شده کارگری، انتقال، دیوار چینی و مصرف ملات کمتر از مصالح قدیمی تر خواهد بود.

 استفاده از مصالح نوین ساختمانی نه تنها در هزینه های شما تاثیر مستقیمی دارد بلکه در گرفتن  تسهیلات  جدید نیز به کار شما خواهد آمد  که اطلاعات مورد نیاز  در اختیار شما قرار داده میشود 

 

برای این که از سایر ویژگی های هبلکس آگاه شوید می توانید با مشاورین این حوزه در ارتباط باشید

تلفن‌های تماس جهت  مشاوره  7-09133390025... جعفری

هبلکس 
تکنولوژی و فرمولاسیون هس آلمان
💥نوع بسته بندی از نوع پالت وارتفاع پالت 1.5متر حجم بلوک داخل پالت 1.8متر مکعب
👌👌چسب از نوع کیفیت درجه یک برند خود کارخانه
ابعاد 60*25 ثابت وضخامتها 10-12-15-17-20

جایگزین بسیار مناسب جهت آجر سفالی و بلوک لیکا ...حذف شن وسیمان

جهت رفاه حال متقاضیان گرامی کلیه خدمات،  مشاوره ، قرداد وغیره   در مکان پروژه ویا دفاتر شما صورت میپذیرد....                                       تلفن‌های تماس جهت  مشاوره  0027--0026--09133390025... جعفری

 

 
 

دیدگاه / پاسخ