حالت شب
  • Monday, 22 July 2024
بیانیه سپاهان پس از شکست برابر الهلال و برخورد نامناسب با بانوان

بیانیه سپاهان پس از شکست برابر الهلال و برخورد نامناسب با بانوان

به گزارش باخبرباش به نقل از باشگاه سپاهان، در پی حضور پرشور و تاریخی هواداران سپاهان در جریان دیدار سپاهان و الهلال این باشگاه بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

باسمه‌تعالی

هواداران عزیز و شریف باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

اولاً بر خود لازم می‌دانیم نهایت سپاس و قدردانی خود را از حضور پرشور و به یادماندنی مردان و زنان طلایی دل در ورزشگاه بزرگ نقش‌جهان برای رقم زدن حمایتی بی نظیر از تیم محبوب خود در مصاف با تیم قدرتمند الهلال عربستان تقدیم شما نمائیم. چشم‌های بسیاری در اقصی نقاط جهان شاهد بودند که شب گذشته هواداران خوش آوازه سپاهان، چگونه در تمام طول بازی از تیم خود حمایت کرده و با کمترین حاشیه ممکن، به برگزاری این دیدار مهم کمک نمودند. قطعاً این حضور حماسی، برگ زرینی در دفتر پربار تاریخ سپاهان خواهد بود.

ثانیاً در اینجا لازم است از تمام دستگاه‌ها و ارگان‌هایی که در روزها و هفته‌های گذشته با همیاری، هم افزایی و مشارکت فعال باشگاه سپاهان را در برگزاری این مسابقه یاری نمودند کمال تشکر را داشته باشیم. وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه، استانداری اصفهان، فدراسیون فوتبال، دستگاه‌های امنیتی، فرماندهی انتظامی اصفهان، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، هیئت فوتبال اصفهان، شهرداری اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی (ره) و همه سازمان‌های فعال، شایسته تقدیر می‌باشند.

ثالثاً باید از کلیه پرسنل، مسوولان و دست اندرکاران ستاد برگزاری مسابقه در باشگاه سپاهان، ورزشگاه نقش‌جهان و کانون هواداران که از مدت‌ها قبل با برنامه ریزی و تلاش جهادی، سعی در زمینه سازی آرامش و نظم برای برگزاری این مسابقه داشتند کمال تقدیر را داشته باشیم.

رابعاً، لازم است از کادر فنی و مدیریتی تیم، سرمربی محترم و بازیکنان که غیرتمندانه در جهت موفقیت تیم و شادی هواداران تلاش کردند قدردانی نمائیم. هرچند نتیجه این دیدار، شب پرشور نقش جهان را به کام همگان تلخ کرد اما اطمینان داریم به لطف الهی و همت و غیرت همه اعضای تیم، این نتیجه جبران خواهد شد و سپاهان بار دیگر در میادین بین المللی سربلند خواهد گشت.

اما در پایان، در خلال برگزاری این مسابقه و پس از سوت پایان بازی، اتفاقاتی هنگام ورود و خروج بانوان محترم هوادار از ورزشگاه رخ داد که موجب تکدر خاطر همه دلسوزان و دغدغه‌مندان شد. همچنین برخی حرکات ناشایست در هنگام خروج از سوی برخی افراد خاص، دور از شأن و شخصیت نام بزرگ سپاهان بود. باشگاه سپاهان این اطمینان را به هواداران شریف و نجیب سپاهان می‌دهد ضمن پیگیری موضوع تا روشن شدن مسئله، برخورد جدی را با خاطیان و کسانی که مرتکب ترک فعل شده‌اند به عمل آورده و شرایط را برای حل کامل مسئله در اسرع وقت فراهم کند.

دیدگاه / پاسخ