حالت شب
  • Monday, 22 July 2024
تارتار به دنبال اعاده حیثیت فرهاد در جست‌وجوی هت‌تریک

تارتار به دنبال اعاده حیثیت فرهاد در جست‌وجوی هت‌تریک

باخبرباش/تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران باید از ساعت ۱۹ امروز یکشنبه به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان برود.

آبی پوشان تهرانی در حال حاضر با ۳۸ امتیاز صدرنشین مسابقات هستند و در چهار بازی اخیر خود در مسابقات رسمی به برتری دست یافتند. در سوی مقابل ذوب آهن با ۱۸ امتیاز رتبه یازدهم را به خود اختصاص داده است. گاندوهای اصفهان در چهار بازی رسمی گذشته خود بردی نداشته اند و در سه دیدار شکست نصیبشان شده است.

قرار است شاهد چهارمین رویارویی فرهاد مجیدی و مهدی تارتار باشیم. در سه دوئل قبلی ۲ برد برای مجیدی و یک تساوی به ارمغان آمده است. اولین بار استقلالِ مجیدی در لیگ نوزدهم با نتیجه ۲ بر یک و در ورزشگاه آزادی از سد نفت مسجدسلیمانی گذشت که هدایتش به عهده تارتار بود. در لیگ بیستم بازیکن اسبق پرسپولیس موفق شد در قامت سکاندار پیکان، استقلالِ فرهاد را در ورزشگاه خانگی اش با تساوی بدون گل متوقف کند.

سومین جدال این ۲ سرمربی در بازی رفت همین لیگ بیستم بود. جایی که آبی پوشان با درخشش کوین یامگا با نتیجه ۲ بر صفر ذوب آهن را در فولادشهر شکست دادند و حالا باید شاهد چهارمین پیکار باشیم. تارتار در این فصل عملکرد خوبی نداشته است. او در ۲ رویارویی با پرسپولیس در لیگ و جام حذفی ۲ باخت عایدش شد. پنج گل خورده و صفر گل زده هم برایش به ثبت رسید. او باید برای اعاده حیثیت و اثبات توانایی هایش حداقل استقلال را در آزادی متوقف کند.

در سوی مقابل فرهاد مجیدی نتایج فوق العاده‌ای را در این فصل مقابل اصفهانی‌ها به دست آورده و سپاهان و ذوب آهن را در دور رفت از پیش رو برداشت و به ۶ امتیاز کامل رسید و گلی هم دریافت نکرد. آبی‌ها برای ماندن در صدر می‌بایست تیم یازدهم جدول را در ورزشگاه آزادی شکست دهند. مجیدی در صدد هت تریک در پیروزی مقابل تارتار هم هست.

البته نباید فراموش کنیم که ذوبی ها بیرون از خانه نمایش بهتری در این فصل داشته اند و ۱۱ امتیاز از ۱۸ امتیاز آنها در خارج از خانه به ثبت رسیده است.

دیدگاه / پاسخ