حالت شب
  • Monday, 15 July 2024
جانشین  فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان اصفهان در مقابل اقدامات دشمن نباید عقب‌نشینی کرد

جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان اصفهان در مقابل اقدامات دشمن نباید عقب‌نشینی کرد

 باخبرباش/مرتضی عمومهدی در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با بیان اینکه مأموریت تخصصی سپاه، پاسداری از انقلاب است و سپاه باید با تمام وجود خود را مأمور به انجام تکلیفش بداند، اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن هفته نیروی انتظامی قرار داریم، در روز‌های گذشته دشمنان سعی بر تخریب تلاش‌گران عرصه نظم و امنیت داشته‌اند.

او با بیان اینکه در مقابل اقدامات دشمن نباید عقب‌نشینی کرد و باید به صورت قاطع با اخلال‌گران نظم و امنیت برخورد شود، افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید خدمت‌گذار خوبی برای مردم باشیم و با تواضع و متانت در میان مردم حضور داشته باشیم.

عمومهدی با تقدیر از فرمانده سابق و آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان گفت: از تمامی مدیران شهرستان و بسیجیان همیشه در صحنه تقاضا داریم فرمانده جدید را برای رسیدن به اهداف و خدمت صادقانه یاری کنند.

سپاه، بازوی توانمند دولت برای رسیدن به اهداف است

 فرماندار شهرستان دهاقان نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج دهاقان بیان کرد: از زمانی که بنده در خدمت مردم این شهرستان هستم، شاهد پیگیری و تلاش جدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و همراهی بسیار خوب و همیشگی ایشان با مجموعه مدیریتی بودم.

علی جمشیدیان، با اشاره به اهمیت نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این نهاد از زمان تشکیل تاکنون به خوبی توانسته است مأموریت‌های محوله را انجام و سربلند بیرون بیاید.

او با بیان اینکه سه قوه انقلابی هم اکنون در کشور حاکم است، عنوان کرد: سپاه پاسداران همیشه در تمامی عرصه‌ها حضور اثرگذار داشته است و بازوی توانمندی برای دولت به منظور رسیدن به اهداف است.

فرماندار شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: ناآرامی‌های اخیر ضمن اینکه برنامه‌ریزی دشمن را برای ضربه‌زدن به ارزش‌های نظام و انقلاب نشان می‌دهد، بیانگر این است که در حوزه‌های مختلف باید وظایف مسئولان به صورت جدی دنبال شود و هیچ‌گونه کوتاهی در این خصوص پذیرفته نیست.

او با بیان اینکه دشمن در حال حاضر می‌خواهد از بعد فرهنگی و اجتماعی با ما روبه‌رو شود، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز موضوع تهاجم فرهنگی را مطرح فرموده‌اند، نهاد‌های متولی این موضوع باید برای خنثی کردن برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان اقدامات لازم را هرچه سریع‌تر انجام دهند.

در این آیین از زحمات اکبر یعقوبی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان تجلیل و عبدالرسول آقایی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان منصوب شد، آقایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فریدون‌شهر و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سمیرم را در کارنامه خود دارد.

دیدگاه / پاسخ