حالت شب
  • Wednesday, 17 July 2024
حمله پهپادی در اصفهان خسارت جزیی داشت مردم با آرامش به کار خود ادامه می‌دهند

حمله پهپادی در اصفهان خسارت جزیی داشت مردم با آرامش به کار خود ادامه می‌دهند

 به گزارش باخبرباش  به نقل از ایسنا معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه حمله پهپادی شب گذشته اصفهان تلفات جانی نداشت، گفت: فقط به سقف یکی از سوله‌های این مجموع خسارت جزیی وارد شده، اما در توانمندی و کار مجتمع خللی ایجاد نشده و اکنون این مجموع به کار خود ادامه می‌دهد.

محمدرضا جان‌نثاری اظهار کرد: شب گذشته و حوالی ساعت ۲۳:۳۰، چند ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع در حاشیه شهر اصفهان حمله کردند، اما با پدافند قدرتمندی که در آن منطقه وجود دارد، یکی از آن ریزپرنده‌ها سرنگون شد و دو ریزپرنده دیگر نیز به تله پدافندی گرفتار و مجبور شدند خودشان را منفجر کنند.

وی افزود: صدای انفجاری که شنیده شده، صدایی بود که پدافند در منطقه، یکی از ریزپرنده‌ها را مورد اصابت قرار داد. مردم در ابتدا کمی نگران شده بودند، ولی بعد اطلاع‌رسانی به موقع و سریع انجام گرفت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه این حادثه تلفات جانی نداشت، گفت: فقط به سقف یکی از سوله‌های این مجموع خسارت جزی وارد شده، اما در توانمندی و کار مجتمع خللی ایجاد نشده و اکنون این مجموع به کار خودش ادامه می‌دهد.

وی افزود: اکنون نیز در اصفهان هیچ موردی که مشکل‌ساز باشد نداریم و مردم هم با آرامش به کار خود ادامه می‌دهند.

دیدگاه / پاسخ