حالت شب
  • Wednesday, 17 July 2024
خبرنگاران دیده‌بانان تولید ملی هستند

خبرنگاران دیده‌بانان تولید ملی هستند

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: در سال‌های اخیر که عرصه تولید، محور اصلی فعالیت‌های کشور بوده است، همچون دیده بانان تولید ملی هستند.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، منصور یزدی زاده به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران در سال جاری که به تدبیر مقام معظم رهبری با نام تولید ، پشتیبانی‌ها ، مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده و همچنین و هر جا که زنجیره تولید کشور با مشکلی مواجه است ، قلم خبرنگاران در مقام پشتیبان وارد عمل می‌شود و با بیان مشکلات و آسیب‌ها و با مطالبه‌گری ، مسئولین را در مقام پاسخگویی به افکار عمومی می نشاند تا گزندی به عرصه حیاتی تولید وارد نشود .

وی گفت: اصحاب رسانه هوشمند و متعهد کشور ، علاوه بر بیان انتقادات و مطالبه گری ، به خوبی دستاوردها و نتایج مهم بخش صنعت و اقتصاد کشور را نیز منعکس می سازند تا  فعالان عرصه صنعت را دلگرم ساخته و  نشاط و امید را به جامعه تزریق نمایند.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: در شرایط کنونی که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم و صنعتگران کشور با الهام از اقتصاد مقاومتی ، تمام تلاش خود را برای بی اثر ساختن توطئه های دشمنان در عرصه های اقتصادی  می‌نمایند ، هیچ ارگانی همچون رسانه نمی تواند حامی دلسوز این پیکار و جهاد اقتصادی باشد .

وی اظهار داشت: خبرنگاران با روایت گری این مقاومت جانانه که در دل خود دستاوردهای مهم همچون بومی سازی ، اتکا به جوانان ، رونق تولید ملی و .... را به همراه داشته است ، این دستاوردها و میراث گرانبها را که رنگ حماسه دارد ، به نسل های آینده منتقل می سازند تا آنها نیز بدانند که هیچ دستاورد مهم و پایداری حاصل نمی شود مگر با اتکا به بازوی توانمند جوانان ایرانی .

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان اعلام داشت: در این روز گرامی ، یاد شهدای خبرنگار به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی می داریم و تلاش بی وقفه همه اصحاب رسانه را ارج می نهیم .با تبریک این روز خجسته به همه کنشگران عرصه رسانه، توفیق روز افزون آن ها را آرزومندم .

 

دیدگاه / پاسخ