حالت شب
  • Monday, 22 July 2024
خطر گیر کردن پرسپولیس زیر چرخ تراکتور سپاهان نمی‌گذارد رقیب برسد

خطر گیر کردن پرسپولیس زیر چرخ تراکتور سپاهان نمی‌گذارد رقیب برسد

 به گزارش باخبرباش به نقل از مهر  هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر از امروز یکشنبه با برگزاری چهار دیدار آغاز خواهد شد که دو تیم مدعی پرسپولیس و سپاهان در تبریز و اصفهان به مصاف حریفان خود خواهند رفت تا با کسب سه امتیاز همچنان رقابت را در صدر جدول داغ نگه دارند.

سپاهانی‌ها که با یک امتیاز بیشتر از پرسپولیس در صدر جدول قرار دارند، امروز در ورزشگاه نقش جهان میزبان هوادار تهران خواهند بود. هوادار دو هفته قبل موفق شد در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را شکست دهد و این بار سرخپوشان امیدوارند که این تیم بتواند یقه سپاهان را هم بگیرد.

البته شرایط زردپوشان اصفهانی به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد برای گرفتن سه امتیاز این دیدار کار سختی نداشته باشند. آنها در اوج آمادگی هستند و هر چند هفته قبل در اراک دو امتیاز را از دست دادند اما در ورزشگاه خانگی شرایط برای شاگردان ژوزه مورایس فرق می‌کند.

خطر گیر کردن پرسپولیس زیر چرخ تراکتور/ سپاهان نمی‌گذارد رقیب برسد
تساوی سپاهان برابر آلومینیوم دو امتیاز از زردهای اصفهانی گرفت

در تبریز اما حساسیت بازی بیشتر است چرا که سه امتیاز این دیدار برای تراکتور و پرسپولیس از اهمیت بالایی برخوردار است. پرسپولیس با علم به این که سپاهان برابر هوادار به پیروزی می‌رسد و فاصله را با سرخپوشان چهار امتیاز خواهد کرد، نمی‌خواهند سه امتیاز این بازی را از دست بدهند.

شاگردان یحیی گل محمدی که در شرایط مطلوبی قرار دارند برای حفظ رقابت یک امتیازی با صدرنشین دنبال پیروزی در زمین تراکتور هستند اما می‌دانند که کار بسیار سختی برابر تیمی دارند که خودش را به جمع مدعیان رسانده است.

تراکتور در صورت پیروزی برابر پرسپولیس ۳۹ امتیازی می‌شود و هر احتمالی برای قرار گرفتن این تیم در رده‌های بالاتر به وجود خواهد آمد. ضمن این که با توجه به هفته‌های باقی مانده از لیگ برتر این تیم حتی می‌تواند مدعی قهرمانی هم باشد.

خطر گیر کردن پرسپولیس زیر چرخ تراکتور/ سپاهان نمی‌گذارد رقیب برسد
مهدی ترابی یکی از بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس

برنامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۴ اسفند:

* پیکان - ذوب آهن - ساعت ۱۵ - پاس
* تراکتور - پرسپولیس - ساعت ۱۶
* مس رفسنجان - صنعت نفت آبادان - ساعت ۱۷
* سپاهان - هوادار - ساعت ۱۸

دوشنبه ۱۵ اسفند:

* مس کرمان - فولاد خوزستان - ساعت ۱۵
* ملوان - آلومینیوم - ساعت ۱۵
* استقلال - گل گهر - ساعت ۱۶:۴۵
* نفت مسجدسلیمان - نساجی - ساعت ۱۸

جدول رده بندی لیگ برتر تا پایان هفته بیست و یکم

خطر گیر کردن پرسپولیس زیر چرخ تراکتور/ سپاهان نمی‌گذارد رقیب برسد

دیدگاه / پاسخ