حالت شب
  • Wednesday, 17 July 2024
روایت رسانه عربستانی از دست‌های خالی رونالدو

روایت رسانه عربستانی از دست‌های خالی رونالدو

به گزارش باخبرباش به نقل از تسنیم کریستیانو رونالدوی پرتغالی بدون کسب هیچ عنوانی نخستین فصلش را در فوتبال عربستان سپری کرد.
کریستیانو رونالدو مهاجم تیم فوتبال النصر ریاض در نخستین فصل حضورش در فوتبال عربستان بدون جام ماند. شب گذشته در هفته ماقبل پایانی لیگ حرفه‌ای عربستان النصر با کسب تساوی از رسیدن به جام قهرمانی بازماند. از آن سو الاتحاد صدرنشین با کسب یک پیروزی دیگر قهرمانی‌اش را مسجل کرد.
بر اساس این گزارش؛ رونالدو از زمان پیوستن به النصر در ماه ژانویه 2023 و با از دست دادن سه جام اکنون  ناامید به نظر می‌رسد. النصر با وجود جذب رونالدو در سه رقابت باشگاهی فوتبال عربستان به موفقیتی دست نیافت. النصر در نیمه‌نهایی جام حذفی مغلوب الاتحاد شد تا رونالدو فرصت کسب نخستین جام را از دست بدهد. جام خادم‌الحرمین و لیگ حرفه‌ای عربستان دو رقابت دیگری بودند که النصر در آنها نتوانست به قهرمانی برسد.
درد و رنج با رونالدو از ابتدای فصل در منچستریونایتد و پس از اظهارات آتشین مهاجم 38 ساله پرتغالی علیه مدیریت و سرمربی‌اش آغاز شد تا فرصتی برای النصر جهت جذب این ستاره در فصل نقل و انتقالات زمستانی فراهم شود.
قبل از هفته پایانی لیگ عربستان، رونالدو در 15 بازی 14 گل به ثمر رساند که تقریباً یک گل در هر بازی بود.

دیدگاه / پاسخ