حالت شب
  • Monday, 15 July 2024
سرمربی گیتی‌پسنداختلاف ۵ امتیازی برای ما مهم نیست

سرمربی گیتی‌پسنداختلاف ۵ امتیازی برای ما مهم نیست

به گزارش باخبرباش به نقل از فارس، محمد کشاورز، سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند پس از برتری مقابل مس سونگون در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  در هر دو نیمه کاملاً روی بازی تسلط داشتیم، بازی بسیار خوب و تماشاگرپسندی شاهد بودیم، باوجود احترامی که برای مس سونگون قائل هستم مستحق برد بودیم؛ از همه هواداران‌مان تشکر می‌کنم و این برد را تبریک می‌گویم.

وی افزود: بخشی از این عقب نشستن در نیمه دوم طبیعی است، به بازیکنانم دستور عقب‌نشینی نداده بودیم ولی به موقع به بازی برگشتیم.

کشاورز تصریح کرد: نگاه جدولی نداریم و به این پنج امتیاز توجهی نمی‌کنیم، بلکه تلاش داریم که هر هفته شرایط خوبی داشته باشیم و دل هواداران‌مان را شاد کنیم‌.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند خاطرنشان کرد: تقابل بسیار جذابی بود، آمار و ارقام به جذاب‌تر شدن بازی‌ها کمک می‌کند و امروز هم این اتفاق رخ داد.

وی در پایان با تشکر از هواداران گفت: مردم اصفهان همواره به من لطف دارند و امروز حتی هواداران ذوب‌آهن و سپاهان برای حمایت از ما به سالن آمدند که از آن‌ها نیز تشکر می‌کنم.

چرا سرمربی تیم ملی در سالن حضور نداشت؟

اسماعیل تقی‌پور، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون، پس از شکست مقابل گیتی‌پسند اظهار داشت: مشاهده کردید که بازی به چه شکلی آغاز شد و به چه شکلی به پایان رسید، علاقه‌ای‌ به مصاحبه نداشتم و اگر بخواهم صحبت کنم، حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد.

وی افزود: مدیر تیم هم به من گفته است که مصاحبه نکنم، باید منتظر باشیم تا ببینیم شرایط به چه شکل خواهد بود، اگر در تبریز چنین اتفاقاتی رخ می‌د‌اد، چندین و چند بار گیتی‌پسند تیم خود را بیرون می‌کشید، بطری آب به داخل زمین پرتاب شد.

تقی‌‌‌پور تصریح کرد: ما آمده بودیم، فقط فوتسال بازی کنیم، به تیم گیتی‌پسند تبریک می‌گویم اما بازی‌ها تمام نشده و ۱۳ بازی دیگر باقی مانده است.

سرمربی تیم فوتسال مس در خصوص صحبت‌های سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: آقای شمسایی باید این بازی را از نزدیک تماشا می‌کرد، فوتسال ما چند سال که به همین شکل برگزار می‌شود و بحث دوقطبی بودن معنایی ندارد، تیم سوم لیگ تیم بدی نیست و بهترین‌ها را در اختیار دارد.

وی در پایان گفت: رایزنی می‌کنیم در نیم‌فصل دوم مهدی‌ جاوید به تیم اضافه شود، همچنین حمزه کدخدایی را هم خواهیم داشت، امروز ۳ بازیکن را در اختیار نداشتیم، نیمه دوم خوب بودیم و می‌توانستیم بازی را برگردانیم، از هوادارانی که در این شرایط تیم را تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم.

دیدگاه / پاسخ