حالت شب
  • Thursday, 18 April 2024
سرنوشت میثاقی با بازگشت فردوسی‌پور!

سرنوشت میثاقی با بازگشت فردوسی‌پور!

 به گزارش باخبرباش : رئیس جدید سازمان صدا و سیما در واکنش به ممنوعیت حضور عادل فردوسی پور در شبکه سه خطاب به یکی طرفداران آبادانی گفت: «عادل فردوسی پور می تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد.»
عادل فردوسی پور هم اکنون برنامه فوتبال ۱۲۰ را در شبکه ورزش روی آنتن می برد اما یکی از ایده های اصلی او برای بازگشت به تلویزیون اجرای دوباره برنامه فوتبال ۹۰ است و باید منتظر ماند و دید که آیا دوباره شبکه ۳ به عادل فردوسی پور برای اجرای این برنامه آنتن می دهد یا نه؟ 
بعد از تعطیلی برنامه نود، فوتبال برتر با اجرای میثاقی سعی کرد خلاء حضور برنامه ۹۰ را در این شبکه پر کند که به نظر می رسد با اقبال عمومی مواجه نشد به خصوص که جانشین برنامه پربیننده ۹۰ شده بود و خیلی‌ها به خاطر علاقه به عادل فردوسی پور این برنامه را دنبال می کردند. 
عادل فردوسی پور در سال های اخیر با پیشنهادات جالبی از سوی شبکه های خارجی برای اجرای برنامه مواجه شد اما پاسخ وی به همه این پیشنهادات نه بود و این بدین معنی است منتظر تغییر شرایط است تا بار دیگر برنامه ۹۰ را به روی آنتن ببرد.
طبیعتا اگر عادل دوباره در شبکه سه حاضر شود برنامه ۹۰ را به روی آنتن خواهد برد و در چنین شرایطی به احتمال قوی فوتبال برتر تعطیل خواهد شد چرا که روند دو برنامه شبیه هم است و اگر قرار باشد هر دو برنامه روی آنتن برود موازی کاری خواهد شد. 
در بین برنامه های ورزشی، شب‌های فوتبال هم مسابقات لیگ برتر را تجزیه و تحلیل خواهد کرد که این برنامه در شبکه ورزش روی آنتن می رود و هدفش رقابت با برنامه فوتبال برتر است که فعلا در این زمینه موفقیتی به دست نیاورده است. 
البته شاید شبکه ۳ به عادل فردوسی پور اجرا و ساخت برنامه جدیدی را پیشنهاد دهد. نکته مهم این است که بعد از خداحافظی اجباری عادل فردوسی پور از برنامه ۹۰، شبکه ۳ از اسم این برنامه استفاده نکرد و برنامه فوتبال برتر را روی آنتن برد.

دیدگاه / پاسخ