حالت شب
  • Monday, 15 July 2024
سه ستاره جدید به سپاهان می‌آیند

سه ستاره جدید به سپاهان می‌آیند

تیم فوتبال سپاهان ایران دو هفته دیگر باید در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان برود، نماینده ایران در شرایطی پا به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها می‌گذارد که در نیم فصل نخست لیگ برتر درگیر حواشی قانون نظارت بر قرارداد‌ها بود، قانونی که منتقدان زیادی داشت و مشکلات زیادی برای سپاهان به وجود آورد.
در نهایت با اصلاح قرارداد بازیکنان سپاهان و جدایی عیسی آل‌کثیر و احسان پهلوان و نیلسون جونیور حواشی به وجود آمده برای اصفهانی‌ها به اتمام رسید.
از سوی دیگر احتمال جدایی یک بازیکن از بین سیاوش یزدانی و هادی محمدی وجود دارد که این موضوع می‌تواند دست مورایس را برای جذب بازیکن جدید باز کند، اما در صورتی که سپاهان نتواند بازیکنان مدنظر خود در پنجره زمستانی را جذب کند، این احتمال وجود دارد که یزدانی و محمدی کار خود را در سپاهان ادامه دهند.
در روز‌های اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن علی جاسم به سپاهان قوت گرفته، از سوی دیگر طبق شنیده‌های خبرنگار ورزش سه، سپاهان برای تقویت خط دفاع خود با دو مدافع میانی اروپایی وارد مذاکره شده است.

علی جاسم، وینگر جوان تیم ملی عراق، دیگر بازیکن موردنظر سپاهان است.
این خبر‌ها در شرایطی است که سپاهان از فردا تا ۱۲ بهمن فرصت دارد تا لیست اولیه آسیایی خود را برای ادامه رقابت‌ها لیگ قهرمانان آسیا به‌ AFC ارسال کند و تا هشت روز پیش از اولین دیدار خود فرصت دارد لیست نهایی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کند و بازیکنان جدید خود را به این لیست اضافه کند.
تا این لحظه باشگاه سپاهان خبری مبنی بر پیوستن بازیکن جدید به این تیم را منتشر نکرده است، اما به نظر می‌رسد رحمان جعفری و علی اصغر اعرابی از شمس آذر قزوین به جمع یاران مورایس اضافه شده‌اند.
از اردوی سپاهان در قطر خبر می‌رسد که منوچهر نیکفر در حال مذاکره با دو گزینه اروپایی سپاهان است و شاید تا پیش از پایان این اردو سپاهان از بازیکنان جدید خود رونمایی کند
آنچه مسلم است مدیران سپاهان به دنبال تقویت تیم خود و حضور قدرتمند در ادامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستند و احتمالا در روز‌های آینده شاهد پیوستن بازیکنان جدید در خط دفاعی و پست وینگر به جمع طلایی پوشان خواهیم بود.

دیدگاه / پاسخ