حالت شب
  • Wednesday, 17 July 2024
سپاهان به گربه سیاه رسید

سپاهان به گربه سیاه رسید

 به گزارش باخبرباش مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور امروز پنج‌شنبه با انجام ۴ دیدار پیگیری خواهد که در آن ۷ تیم لیگ برتری و یک تیم از لیگ دسته اول در آن حضور دارند و در مهم‌ترین بازی، تیم‌های سپاهان و ملوان رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

چادرملو - آلومینیوم

تیم چادرملو که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال به حساب می‌آید به عنوان تنها تیم حاضر از این لیگ در جام حذفی باید امروز از آلومینیوم اراکی میزبانی کند که در مرحله یک هشتم نهایی موفق شد در یک بازی جذاب و دیدینی، پرسپولیس را در ضربات پنالتی شکست دهد.

این دیدار نخستین مصاف رو در روی دو تیم و پیش از این سابقه مصاف با هم را نداشته‌اند. چادرملو در سال ۱۴۰۳ تاکنون شکستی را تجربه نکرده است و آخرین باخت این تیم به دیدار برابر مس سونگون در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ برمی‌گردد که نتیجه را یک بر صفر واگذار کردند. آلومینیوم اراک هم در این فصل توانسته نتایج قابل قبولی را با سید مجتبی حسینی تجربه کند و در ۵ بازی گذشته خود تنها یک دیدار را به ذوب آهن واگذار کرده است.

این بازی از ساعت ۱۸:۱۵ و در ورزشگاه شهید نصیری یزد با قضاوت ایمان کهیش برگزار خواهد شد.

تراکتور - مس رفسنجان

تیم فوتبال تراکتور که با حضور حمید مطهری روی نیمکت خود به ساحل آرامش رسیده باید امروز از تیم مس رفسنجان تحت هدایت محرم نویدکیا میزبانی کند. اولین حضور مطهری روی نیمکت تراکتور به دیدار با ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی بر می‌گردد که تراکتوری‌ها با درخشش حسین پورحمیدی و در ضربات پنالتی موفق به شکست این تیم شدند. تراکتور و مس رفسنجان در فصل جاری لیگ برتر دو بار به مصاف هم رفته‌اند که یک بازی با پیروزی تراکتور به پایان رسید و یک دیدار هم با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

مس رفسنجان با محرم نویدکیا نتایج بسیار خوبی را در لیگ برتر کسب کرده و مدیران این باشگاه امیدوارند تا با حضور این مربی بتوانند یک جام در فصل جاری کسب کنند. تراکتوری‌ها هم که شانس رسیدن به آسیا در لیگ برتر را از دست داده‌اند، تنها امید آنها به جام حذفی است و می‌خواهند در حضور هواداران خود به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کنند. این بازی از ساعت ۱۹ و در ورزشگاه یادگار امام با قضاوت حسن اکرمی برگزار می‌شود.

سپاهان به گربه سیاه رسید/ مطهری به دنبال خلق شگفتی با تراکتور

گل گهر - هوادار

تیم فوتبال گل گهر از ۱۰ دیدار گذشته خود تنها دو پیروزی کسب کرده و بر خلاف ابتدای فصل نتایج خوبی را به دست نیاورده است. هوادار پس از حضور مسعود شجاعی روی نیمکت این تیم، توانست خود را از منطقه سقوط نجات دهد و در ۵ بازی اخیر خود هم تنها برابر پرسپولیس شکست خورده و آمار مثبتی را از خود به جای گذاشته است. در آخرین بازی رو در روی دو تیم که در لیگ برتر انجامید، هوادار موفق شد در خانه با یک گل گل گهر را شکست دهد و از آنجا که مسعود شجاعی سابقه شاگردی برای «مارینوس اوزونیدیس» سرمربی گل گهر در یونان را داشته، به دنبال کسب دومین پیروزی برابر سرمربی سابق خود است.

هر دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی دو تیم از لیگ دسته اول، فجر سپاسی و مس سونگون را شکست دادند و باید دید امروز و در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان چه نتیجه‌ای به دست خواهد آمد. این بازی از ساعت ۱۹ و با قضاوت وحید کاظمی برگزار می‌شود.

سپاهان - ملوان

در مهم‌ترین و آخرین بازی امروز جام حذفی، دو تیم سپاهان و ملوان به مصاف هم می‌روند. سپاهانی که در فصل جاری هزینه‌های زیادی را برای جذب بازیکن متحمل شدند در آخر نتوانستند سهمیه حضور در رقابت‌های آسیایی را در لیگ برتر کسب کنند و تنها امید هواداران این تیم قهرمانی در جام حذفی است. ملوان یکی از بهترین فصل‌های حضورش در فوتبال ایران را سپری می‌کند اما این تیم در ۵ دیدار اخیر در لیگ برتر متحمل ۳ شکست شده و دو بازی هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

در سال‌های اخیر، مصاف این دو تیم تماشایی از آب درآمده است و ملوان نشان داده که خاطرات خوشی از رویارویی با سپاهان در اصفهان دارد. در دو بازی فصل جاری، سهم هر تیم یک پیروزی بوده و در ۱۱ سال اخیر، ملوان هرگز در اصفهان بازی را به سپاهان واگذار نکرده و گربه سیاه زردپوشان به حساب می‌آید.

این بازی از ساعت ۱۹:۳۰ و در ورزشگاه نقش جهان با قضاوت امیر سامان سلطانی برگزار می‌شود.

 

 منبع: خبرگزاری مهر 

دیدگاه / پاسخ