حالت شب
  • 07 بهمن، 1401
اصغر جهانبخش : قهجاورستان باید به جایگاه اصلی خود برسد

اصغر جهانبخش : قهجاورستان باید به جایگاه اصلی خود برسد

 عضو انجمن صنایع و مشاوره طرح های صنعتی گفت: قهجاورستان از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است از یک سو نزدیکی به فرودگاه شهید بهشتی و آزادراه شرق، غرب و جنوب  کشور و قرار گرفتن در نزدیکی شهر اصفهان باعث شده در حوزه گردشگری حرف برای گفتن داشته باشیم.

جهانبخش در گفتگوبا خبرنگار باخبرباش اظهار داشت: شهر قهجاورستان از ورودی های متعددی برخوردار است و میتوان با ایجاد جاذبه های گردشگری در قهجاورستان مسافران قبل از اینکه وارد اصفهان شوند از قهجاورستان دیدن کنند.

کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، کارشناس و عضو اتاق بازرگانی و صنایع معادن با اشاره به اینکه رونق صنعت گردشگری در قهجاورستان ضمن اینکه میتواند منبع درآمد خوبی برای شورا وشهرداری باشد سبب آبادانی و توسعه شهری و اشتغالزایی نیز شود، اضافه کرد: لازم است که سرمایه گذاران را به سمت قهجاورستان هدایت کنیم و از سرمایه های انها درجهت آبادانی شهر قهجاورستان به کار ببریم.

وی با اشاره به اینکه صنعت کشاورزی در قهجاورستان باید به جایگاه قبلی خود برسد، ادامه داد: برای اینکه بتوانیم قهجاورستان را به جایگاه واقعی خود برسانیم نیاز است که از توان افراد باتجربه و متخصص که برای خدمت به مردم انگیزه دارند، استفاده شود.

دیدگاه / پاسخ