حالت شب
  • 17 بهمن، 1401
مردم گلایه های زیادی از مسائل و مشکلات معیشتی دارند

مردم گلایه های زیادی به خصوص به خاطر مسائل و مشکلات معیشت دارند به خاطر شرایطی که ایجاد شده و بی تدبیری هایی که در طول چندین سال گذشته برای مردم ایجاد شده است

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان:

مردم گلایه های زیادی از مسائل و مشکلات معیشتی دارند

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: بسیج همیشه در کنار مردم بوده و هست و نگاه بسیجی داشتن یعنی نگاه بدون هیچ وابستگی است.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، محمد باقری به مناسبت روز بسیج اساتید اظهار داشت: بسیج از بطن مردم برخاسته است و این مسئله را در قالب بسیج محلات و بسیج اقشار ثابت کرده است.

وی بیان داشت: بسیج همواره در کنار مردم بوده و هست و در تمامی عرصه ها و مشکلات که نیاز به حضور بوده به کمک مردم آمده است و از کمک های جهادی و پزشکی تا کمک های مومنانه از خدمات بسیج به جامعه مردمی بوده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان تصریح کرد:  بسیج اساتید این ظرفیت را ایجاد کرده تا نخبگان و فرهیختگان بسیجی در کنار مردم باشند  .

وی با اشاره به اینکه اساتید و نخبگان بسیجی تلاش کردند تا مطالب را برای مردم باز و شفاف سازی و بصیرت افزایی کنند و وسوسه های بد خواهان نظام را برای مردم رسوا کنند، ادامه داد: مردم گلایه های زیادی از مسائل و مشکلات معیشتی دارند که به خاطر شرایطی که ایجاد شده  و بی تدبیری هایی که در طول چندین سال گذشته برای مردم شاهد هستیم .

وی افزود: متاسفانه عدم مدیریت صحیح باعث شده در بسیاری از موارد اقتصادی مردم مشکلات معیشتی شدیدی را داشته باشند و در تمام ابعاد این مشکلات را احساس کنند.

باقری افزود: جبهه مخالفان نظام تمام تلاش خود را کردند که مردم را از نظام و انقلاب دلسرد کنند و نظام را مقصر اصلی   تمام مشکلات و معضلات جلوه دهند.

وی اعلام کرد: رسانه های خارجی تلاش کردند که ناامیدی را در مردم به خصوص قشر نخبه  ایجاد کنند و آنها را به سمت عدم شرکت در انتخابات سوق دهند و این نگاه را ایجاد کنند که اگر شرکت کنند با مشکلات و معضلات جدی در آینده روبرو خواهند شد .

باقری  با بیان اینکه بیماری کرونا نیز فضای بسیار خاصی رو در انتخابات ایجاد کرده بود چه در زمینه تبلیغات و برگزاری جلسات تبلیغی مشکلات گسترده ای را به وجود آورده بود، افزود: با تمامی این مشکلات و معضلات و تلاش عوامل خارجی که می خواستند چشم انداز اجتماعات را در سراسر کشور کمرنگ کنند به لطف خدا شاهد حضور مردم در پای صندوق های رای بودیم.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: سازمان بسیج اساتید استان اصفهان حضور پر رنگی در زمینه های مختلف شهری از جمله اشتغالزایی و پیوست نگاری فرهنگی دارد .

وی با بیان اینکه از ظرفیت علمی اساتید جهت حل معضلات و مشکلات کشور میتوان بهره برد، ادامه داد: در انتخابات 28 خرداد نیز اساتید در دانشگاه ها و محلات و مساجد حضور پیدا داشتند و حضور پر رنگ آنها مبین بسیاری از مسائل است.

دیدگاه / پاسخ