حالت شب
  • 20 بهمن، 1401
مسیر برای ورود بخش خصوصی در عرصه توسعه شهری باز است از ایده‌های نو استقبال می‌کنیم

مسیر برای ورود بخش خصوصی در عرصه توسعه شهری باز است از ایده‌های نو استقبال می‌کنیم

شهردار اصفهان گفت: در حال حاضر مسیر برای ورود بخش خصوصی در عرصه توسعه شهری باز است، در این راستا فرش قرمز جلوی پای سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی پهن می‌کنیم.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا  علی قاسم‌زاده در نشست هم‌اندیشی جمعی از نخبگان و فعالان اقتصادی شهر اصفهان که با شعار دیپلماسی اقتصادی، حکمروایی مشارکتی و همگرایی شهری در سالن نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی سرمایه‌های شهر اصفهان هستند، از این‌رو انتظار داریم سرمایه‌گذاران به مدیریت شهری ایده بدهند.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت شهری اصفهان تسهیل‌گر تحقق ایده‌های سرمایه‌گذاران خواهد بود، افزود: امروز مسیر برای ورود بخش خصوصی در عرصه توسعه شهری باز است، در این راستا فرش قرمز جلوی پای آنها پهن می‌کنیم، بنابراین امیدواریم سرمایه‌گذاران از این فرصت بهره ببرند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: بر سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و فعالان اقتصادی واجب است که در طراحی نقشه راه «اصفهان فردا» ایده بدهند و مشارکت کنند، در حال حاضر نیز که باب گفت‌وگو باز است؛ منتظر حضور سرمایه‌گذاران هستیم.

قاسم‌زاده با بیان اینکه از ایده‌های نو استقبال می‌کنیم و در این راستا هرگونه تسهیل‌گری لازم را انجام می‌دهیم، خاطرنشان کرد: عالی‌ترین سطح مشارکت، مشارکت‌طلبی است، یعنی اینکه سرمایه‌گذاران به مدیریت شهری بگویند چه چیزی نیاز است، بنابراین برای خدمتگزاری آماده هستیم.

دیدگاه / پاسخ