حالت شب
  • Sunday, 03 March 2024
مسیر خطوط ۸۰ و ۸۳ اتوبوسرانی اصفهان تغییر کرد

مسیر خطوط ۸۰ و ۸۳ اتوبوسرانی اصفهان تغییر کرد

سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از تغییر مسیر سرویس‌دهی خطوط ۸۰ و ۸۳ خبر داد.

 به گزارش باخبرباش به نقل از ایرنا سیدمهدی علاء‌الدینی  با اشاره به تغییر مسیر حرکت خطوط ۸۰ و ۸۳ اتوبوسرانی اصفهان اظهار کرد: با توجه به فرونشست و عملیات عمرانی از امروز _پنجشنبه بیست‌وهفتم بهمن_ این خطوط تغییر مسیر دارد.

وی با بیان اینکه مسیر پل شهید چمران دچار فرونشست شده و مسیر مسدود شده است، گفت: با توجه به این موضوع و برای جلوگیری از حوادث احتمالی، مسیر اتوبوس‌های خطوط ۸۰ و ۸۳ تغییر کرد.

سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه خاطرنشان کرد: مسیر خطوط ۸۰ و ۸۳ با توجه به تغییر مسیر، خیابان کاوه، مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید ردانی‌پور، پل رباط، مسیر غرب به شرق شهید ردانی‌پور و روی پل شهید چمران خواهد بود که با توجه به این موضوع، دو ایستگاه از چرخه سرویس‌دهی حذف شده است.

وی با بیان اینکه ایستگاه‌های پل شهید چمران و اشراق از چرخه سرویس‌دهی خطوط ۸۰ و ۸۳ حذف شده است، تاکید کرد: شهروندان می‌توانند برای استفاده از این خطوط به ایستگاه بعدی مراجعه کنند.

علاءالدینی با اشاره به مسیر سرویس‌دهی خطوط ۸۰ و ۸۳ اتوبوسرانی اصفهان، گفت: مسیر خط ۸۰ از سه‌راه ملک‌شهر آغاز می‌شود و با گذر از خیابان کاوه، بزرگراه‌های شهیدان چمران، آقابابایی، صیاد شیرازی به پایانه صفه می‌رسد و مسیر خط ۸۳ نیز از این مبدا آغاز می‌شود و به پل بزرگمهر منتهی می‌شود.

وی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی هنگام استفاده از اتوبوس‌ها الزامی است، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند پیشنهادها یا انتقادهای خود را به شماره پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۶۴۶ ارسال کنند یا با شماره تلفن ۳۸۱۸۸ تماس بگیرند

دیدگاه / پاسخ