حالت شب
  • 15 بهمن، 1401
مطمئنم اتفاقات بزرگتری برای سپاهان رخ می‌دهد

مطمئنم اتفاقات بزرگتری برای سپاهان رخ می‌دهد

  به گزارش باخبرباش ، پیام نیازمند، بازیکن باشگاه سپاهان پس از برتری دو بر یک تیم سپاهان مقابل استقلال، اظهار کرد: فکر نمی‌کنم کم آورده باشیم. نتایج ما فوق‌العاده و عملکردمان عالی بود. این بچه‌ها سزاوار خیلی بالاتر از اینها هم هستند و افتخار می‌کنم در این مدت در سپاهان بازی کردم. به پرسپولیس هم تبریک می‌گویم وچنانچه ما عالی بودیم، آنها حتماً فوق‌العاده بودند. به دو تیم تبریک و خسته نباشید می‌گویم و مطمئنم با نویدکیا، ساکت و این بازیکنان، اتفاقات بزرگتری برای سپاهان می‌افتد.
وی درباره پایان همکاری با تیم سپاهان گفت: سه سال در سپاهان بودم و این باشگاه را مانند خانه و خانواده و اصفهان را مانند شهر خودم می‌دانستم. همیشه تلاش خودم را برای موفقیت سپاهان کردم و از الان به بعد برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. دوستان مانند برادر من در سپاهان هستند و پیگیر موفقیت‌های آنها خواهم بود. مطمئنم اتفاقات بزرگتری برای سپاهان رخ می‌دهد.
بازیکن باشگاه سپاهان درباره اینکه بیشترین دقایق بازی را در سه سال گذشته در سپاهان داشته و رکورد کلین‌شیت را شکست، بیان کرد: خدا را شکر می‌کنم که این توان را داد تا در همه دقایق بازی‌ها در دروازه بایستم و در این سه سال، دیداری را از دست ندهم. کلین‌شیت کاری تیمی است و من هم بخشی از آن بودم. مطمئنم در آینده کسی که می‌آید، اتفاقات بسیار بهتری برای سپاهان رقم می‌زند.

دیدگاه / پاسخ