حالت شب
  • 07 بهمن، 1401
نقش هلدینگ رسانه ای باخبرباش در کمپین های رسانه ای و تبلیغاتی

برای رسیدن به هدف یک نقشه راه یک بیزنس پلن قابل انجام نیاز است نه شعارها و روش های غیر کاربردی

از ترفندهای انتخاباتی تا برند سازی شخصی در زیر یک سقف

نقش هلدینگ رسانه ای باخبرباش در کمپین های رسانه ای و تبلیغاتی

 

تلاش کارشناسان هلدینگ رسانه ای باخبرباش بر آن است تا  امکان موفقیت  کسب  و کار شما  را فراهم نمایند و در همین راستا  پکیج خدمات پیشنهادی را در اختیار شما عزیز قرار خواهند داد تا با بهترین و بروزترین ترفندهای تبلیغاتی در این رقابت حضور داشته باشید.

 این مجموعه با شروع فعالیت رسانه ایی مکتوب از سال 1384 با نام نگاه کویر اقدام به انتشار هفته نامه ای متفاوت با کیفیت  مطلوب نمود و  از سال 1394 با افزودن 2 برند باخبرباش و نگاه آریایی و اخذ مجوز های مربوطه ، سطح خدمات و فعالیت های خود را ارتقا ء بخشید.

پایگاه خبری باخبرباش به عنوان اولین مجموعه خبری استان اصفهان با اپ اختصاصی و کاربردی توانست سرعت ارسال اخبار و دسترسی مخاطبین به جدیدترین اخبار استان و کشور را افزایش داده و امکان اطلاع کاربران به اخبار را بصورت رایگان و با نصب اپ مهیا نماید .

از طرف دیگر کانون تبلبغاتی نگاه آریایی به عنوان یک مکمل تخصصی در زمینه تبلیغات و مشاوره کسب و کار ها راه اندازی شد که اپ کوجاس اولین و تنها اپ دارای مجوز رسمی وزارت ارشاد در اصفهان با امکانات بی نظیر مکان یابی و ارتباط سازی بین کاربران با  صنوف استان اصفهان یکی از خدمات این کانون تبلیغاتی می باشد .

بخش توسعه ای این مجموعه با حضوری فعال در فضای مجازی و کانالهای تلگرامی مطرحی همچون اصفهان(کانال رسمی اصفهان با آی دی @esfahan  ) باخبرباش و جالبس در کنار ده ها گروه و سوپر گروه تخصصی و عمومی و پیج های اینستاگرامی فعالی چون اصفهان مترو پلیس ، حواشی داغ ، باخبرباش و... بر انتشار هدفمند محتوا متمرکز گردید.

آنچه در این نامه مطرح شد خلاصه ای از خدمات و امکانات ما بوده که  در ادامه با نمونه های اجرایی هر بخش آمده است.

 

 *خدمات مولتی مدیا

-واحد مولتی مدیا نگاه کویر با بکار گیری پرسنل حرفه ایی عکاسی ،تدوین و فیلمبرداری و گرافیک آماده اجرای پروژه های تصویری ، تیزرسازی ،کلیپ  گزارشی و پوشش تصویری همایش ها و نشست در موضوعات مختلف می باشد .

نوروز اصفهان سیتی سنتر

https://www.aparat.com/v/b9rWZ

 

-یکی از تخصصی ترین واحد های مدیای این مجموعه ، واحد تولید تیزرهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی با رویکردی متفاوت و خبر محور بوده که با استقبال مشتریان و مخاطبان آنها همراه گردیده و روزبه روز  به کیفیت و تنوع آن افزوده ایم.

 

برگزازی همایش رنگ ساندورا 

تیزر رنگین رفاه آذران

تیزر عمو قناد با حضور حسن ریوندی

 

تیزر تئاتر کنت دراکولا

https://www.aparat.com/v/to2mX

-این مجموعه مجهز به بروزترین استودیوی خصوصی صدا در اصفهان بوده که در کنار تیم صدابرداری ، میکس ، مسترینگ،و مجریان صاحب صدا و توانمند، قادر به تولید انواع فایلهای صوتی شامل پادکست ها ، پیامهای صوتی ، کتاب های صوتی ، برنامه های رادیویی ، موزیک و ... می باشد و به عنوان مثال می تواند یک برنامه رادیویی هفتگی با محوریت موضوعی و از طریق مصاحبه تلفنی یا حضوری با موضوعات و چالش های مربوطه طراحی و اجرا نماید.

 

موزیک ویدیو نجات 

 

 

 
 

معرفی شهرک سلامت اصفهان

چالش های شهرک سلامت از نگاه مسعود صرامی

ویژه برنامه جلوه های ارادت رضوی

نشست خبری شهردار اصفهان و افتتاحیه مترو سال 96

اقدامات شهرداری اصفهان تا پایان سال 99

نشست خبری شهرداری منطقه 2 اصفهان

نشست خبری شهرداری منطقه 6 اصفهان

نشست خبری استاندار اصفهان با تاکید بر آب زاینده رود

ویژه برنامه بدون سانسور

https://www.aparat.com/v/9GyQN

فتو کلیپ و پادکست انتخاباتی 

رزومه و برنامه بدون سانسور با نامزدهای انتخاباتی 

 

-یکی دیگه از ابتکارت تولیدی برنامه خبری 90 ثانیه اختصاصی از رویدادهای استان و ادارات و ارگانهای خصوصی و دولتی بوده که در قالب یک پروژه متفاوت امکان انتشار خلاصه اخبار و رویدادهای  هر مجموعه ای را بصورت اختصاصی فراهم خواهد آورد.

  

https://www.aparat.com/v/tqTJc

-یکی از چالش ها و مشکلات در برگزاری همایش ها عدم تولید محتوای بصری مناسب و اکران آن در طول همایش می باشد، که این مجموعه با توان تولید و طراحی انواع لوگولوپ و محتواهای رسانه ای می تواند یک جذابیت بصری مناسب به برنامه ها و همایش های مختلف اضافه نماید.  

 

*خدمات اجرایی همایش و سمینار

-این مجموعه سابقه برگزاری همایش ، سمینار و مشارکت در اجرای برنامه های متعدد را در کارنامه خود دارد و در کنار خدمات رسانه ایی و مدیا قادر به طراحی و اجرای همایش ها و سمینارهای کاربردی و یامشارکت در اجرا می باشد.

 

*خدمات رسانه ایی و اطلاع رسانی

-این مجموعه با راه اندازی پایگاه خبری باخبر باش سعی نموده نسبت به پوشش رسانه ای مناسب اخبار استان در قالب یک اپلیکیشن اختصاصی و خاص اقدام نماید و کاربران را به راحتی چند کلیک و نصب آسان این اپ از مارکت های مختلف اندروید به دنیای خبر استان دعوت نماید.در همین راستا می توان با ایجاد یک دسته بندی اختصاصی  هر مجموعه ای کلیه اخبار و رویدادهای آن را به سرعت در اختیار کاربران قرارداد.

 http://bakhabarbash.ir

 

*تولید محتوای گرافیکی

-بدون شک بخش اعظمی از فعالیت های رسانه ایی  هر مجموعه ای  به استفاده از ظرفیت های کانون های تبلیغاتی و طراحی معطوف گردیده ، این مجموعه با دارا بودن یک کانون تبلیغاتی فعال آماده ارائه انواع خدمات طراحی و گرافیکی بوده و در برنامه و مناسبت های مختلف ارائه خدمات مینماید.

 *خدمات اختصاصی شبکه های اجتماعی

-تجربه چندین ساله این مجموعه در زمینه مدیریت صفحات و تولید محتوای اختصاصی شبکه های اجتماعی یک ظرفیت ویژه را در اختیار مشتریان قرار داده تا با خیال آسوده مدیریت صفحات اختصاصی خود را در اختیار این مجموعه قرار داده و بصورت حرفه ایی نسبت به انتشار محتوا ، افزایش فالور و ممبر و... اقدام نمایند.

 

*خدمات کاروکسب

-آنچه مجموعه نگاه کویر را از سایر مجموعه های رسانه ای و تبلیغاتی جدا می نماید سابقه چندین ساله فعالیت در حوزه کسب و کار بوده که به ده ها مجموعه خدمات مشاوره ای و اجرایی ارائه نموده و آمادگی دارد با سرفصل های زیر در کنار مجموعه های اختصادی قرار گرفته و یک برنامه تبلیغاتی منسجم و هدفمند و بررسی مشکلات و آسیب ها نسبت به اطلاع رسانی و تبلیغات محصولات و خدمات اقدام نمایند.

 

 

 گزارش های اجتماعی و محتواهای مناسبتی

دفاع مقدس

 گزارش های اجتماعی - اصفهانی ها زرنگند؟!

گزارش عشق مادر سال 92

 

 

قطعا شما کاندیدای محترم انتخابات شورای شهر ، سعی در پیروزی و کسب بیشترین آراء ممکن را دارید. مجموعه ی ما با بیش از 20 سال تجربه ی فعالیت رسانه ای و تبلیغاتی در انتخابات تلاش کرده تا آن چه را که برای معرفی یک نامزد انتخابات شورای شهر لازم است تهیه و تولید نماید .

تلاش کارشناسان هلدینگ رسانه ای باخبرباش بر آن است تا  امکان موفقیت در انتخابات و اخذ بیشترین رای را برای شما فراهم نمایند و در همین راستا  پکیج خدمات پیشنهادی را در اختیار شما عزیز قرار خواهند داد تا با بهترین و بروزترین ترفندهای تبلیغاتی در این رقابت حضور داشته باشید.

 

 

خدمات طراحی

طراحی بروشور

طراحی تراکت

طراحی بنرهای ستادهای انتخابات نامزد

 

 

خدمات رسانه و  دیجیتال مارکتینگ

آموزش اینستاگرام فشرده و ایجاد صفحات لینکدین و یوتیوب

طراحی سناریو و مشاوره  رسانه ای

رپرتاژ خبری و خبر خاموش و مستقیم

 

 

خدمات عکاسی

عکاسی فرمالیته محیطی(10 فرم)(2 ساعت آفیش)

عکاسی تبلیغاتی (10 فریم)

 

خدمات مدیا(تیزر و صدا)

ایده پردازی، سناریو و تولید تیزر یک دقیقه ای

ایده پردازی، سناریو و تولید  مستند یک دقیقه ای

ایده پردازی، سناریو و تولید پادکست  60  ثانیه

خدمات انتشار تبلیغات در شبکه های اجتماعی و وب سایت

انتشار در کانال تلگرام اصفهان،باخبرباش و جالبس

انتشار در آپارات و وب سایت باخبرباش،اخباررسمی

انتشار در وب سایت و اپلیکیشن  کجاس و 40 پایگاه خبری

پیامک انبوه 

 گروه های تخصصی واتس آپ و تلگرام  و بانک شماره ها

 

مواردی که در بالا به ان اشاره شد، مختصری از عناوینی است که ما برای شما پیش بینی نموده ایم و با اجرای مو به موی آن تلاش می کنیم  احتمال موفقیت شما را  افزایش دهیم . آخرین توصیه ما به شما این است که زمان را از دست ندهید. ما در کنار شما هستیم و مجموعه ما با تجربیات بیش از 20 سال فعالیت رسانه ای  و تبلیغاتی راه حل های عملی و تجربی متفاوتی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

  • آدرس : اصفهان سیتی سنتر،طبقه سوم ،واحد a321 
  •  خیابان میر ، کوچه 26 ، پلاک 41
  • تلفن :
  • 03136622123
  • 03136550480
  •  
  • موبایل : 
  • 09133147435
  • 09133658705

 

 

دیدگاه / پاسخ