حالت شب
  • 15 بهمن، 1401
پیام نیازمند یک خیابان را شیرینی داد

پیام نیازمند یک خیابان را شیرینی داد

 پیام نیازمند پس هفت هفته سرانجام طعم کسب پیروزی را بار دیگر با سپاهان تجربه کرد.
پیام نیازمند چند روز پیش از آغاز هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر بود که به اردوی سپاهان اضافه شد و خبر جذب او به صورت رسمی اعلام گردید و همانطور که انتظار می‌رفت او در دیدار حساس برابر گل‌گهر در سیرجان جلوتر از رشید مظاهری در چارچوب دروازه سپاهان ایستاد. با این حال کسب اولین پیروزی برای او بیش از انتظار طول کشید.
پیام نیازمند در ابتدای لیگ هجدهم با صلاحدید امیر قلعه‌نویی به سپاهان پیوست و در ادامه طی سه فصل افتخارات زیادی را با پیراهن این تیم کسب کرد و در پایان لیگ بیستم بود که با پیشنهادی از پرتغال به باشگاه پورتیموننس پیوست.
این دروازه‌بان که مانند علیرضا بیرانوند برای جا نماندن از لیست تیم ملی در جام جهانی به فوتبال ایران بازگشته، در اولین دیدار خود در مقابل گل‌گهر دو گل دریافت کرد و در پایان شاهد تساوی 2 بر 2 تیمش شد. سپاهان که با قرعه سختی در هفته‌های ابتدایی لیگ مواجه شده بود در ادامه به مصاف فولاد خوزستان و ذوب‌آهن رفت که یک شکست و یک تساوی حاصل کار این تیم در دو دیداری بود که در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.
پس از این سه مسابقه این انتظار وجود داشت که تا پیش از تعطیلات لیگ برتر به دلیل فیفادی شاهد پیروزی  طلایی پوشان اصفهانی در بازگشت به نقش جهان مقابل آلومینیوم باشیم، اما شاگردان مورایس درنهایت نتوانستند دفاع چند لایه تیم میهمان را باز کنند و درنهایت بازی با تساوی بدون گل تمام شد.
پس از تعطیلات سپاهان باید در تهران به مصاف هوادار می‌رفت و کادر فنی این تیم تصمیم گرفت به جای نیازمند که در اردوی اتریش همراه تیم ملی بود و دیر به سایر بازیکنان اضافه شد از رشید مظاهری در چارچوب دروازه استفاده کند؛ دیداری که با پیروزی 2 بر 1 سپاهان تمام شد و آنها پس از 4 هفته به پیروزی دست یافتند؛ دیداری که نیازمند از روی نیمکت نظاره‌گر آن بود.
در هفته هشتم که سپاهان سخت‌ترین دیدار فصلش را مقابل پرسپولیس برگزار کرد و با تساوی بدون گل تمام شد بار دیگر نیازمند به ترکیب اصلی بازگشت ولی در پایان این مسابقه هم مانند دیدار برابر آلومینیوم با تساوی بدون گل تمام شد تا حسرت نیازمند برای کسب اولین پیروزی شش مسابقه شود.
درنهایت اما در مصاف با صنعت نفت آبادان بالاخره سپاهان در روزی که نیازمند در چارچوب دروازه بود توانست سه امتیاز را بگیرد و چهارمین پیروزی فصل را جشن بگیرد؛ این پیروزی‌ای بود که تصور می‌شد خیلی زودتر از این‌ها برای نیازمند و سپاهان رقم بخورد که البته بیش از حد به طول انجامید. 
سپاهان در پایان هفته نهم با کسب 16 امتیاز پشت سر پرسپولیس و استقلال 18 امتیازی قرار گرفته و رقابتی دشوار میان آنها وجود دارد.

دیدگاه / پاسخ