حالت شب
  • Sunday, 03 March 2024
کامیون متخلف صنعتی در اصفهان توقیف شد

کامیون متخلف صنعتی در اصفهان توقیف شد

اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان اعلام کرد: کامیون تخلیه‌کننده غیرقانونی پسماندهای صنعتی و عامل انتشار بوی نامطبوع در اراضی شهر "سِجزی"، توقیف و راننده آن به مرجع قضایی معرفی شد.

اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان اعلام کرد: کامیون حمل پسماندهایی که موجب انتشار بوی نامطبوع در محدوده شهر سِجزی شده بود، با انجام پیگیری لازم، شناسایی و توقیف و پرونده راننده آن به مرجع قضایی ارجاع داده شد.

خشایار ناظری افزود: بدنبال انجام پایش‌های محیط زیستی، یک واحد تولیدی وازلین و پارافین مستقر در شهرک صنعتی سِجزی که اقدام به تخلیه غیراصولی و غیرمجاز پسماندهای حاوی خاک‌های رنگ‌بَر و لِجن اسیدی در اراضی شهر سجزی می‌کرد، شناسایی و اخطار زیست محیطی به آن ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: این اخطار بدلیل انتشار بوی نامطبوع توسط واحد مذکور و اعلام ضرورت نقل و انتقال و خروج پسماند از طریق سامانه جامع محیط زیست ابلاغ شد.

ناظری خاطرنشان کرد: با پیگیری و رصد فعالیت‌های این واحد و پس از هماهنگی با دادستان و با همراهی نیروی انتظامی شهرستان کوهپایه، خودروی حامل پسماند به محض خروج از این واحد تولیدی، توقیف و سایر اقدام‌های لازم برای برخورد قانونی انجام شد.

 

 

دیدگاه / پاسخ