حالت شب
  • Thursday, 20 June 2024
کشف و نابودی مزرعه خشخاش در اردستان

کشف و نابودی مزرعه خشخاش در اردستان

 به گزارش باخبرباش دادستان عمومی شهرستان اردستان از کشف و انهدام مزرعه کاشت خشخاش در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت که همه بوته‌های این مزرعه نابود و امحا شد.

سیدعباس بارودکو با اعلام این خبر و اینکه دستور قضایی برای شناسایی متهمان و دستگیری آنها صادر شده است، اظهار کرد: خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات قابل توجهی در بحث مواد مخدر انجام شده است.
وی افزود: با مصوبه شورای تأمین شهرستان اردستان طرح برخورد با راکبان موتورسواری که گواهینامه ندارند از این هفته در شهرستان اردستان اجرا خواهد شد. اگر موتورسیکلتی به هر دلیلی از فردی گرفته شود حداقل ۱۵ تا ۲۰ روز توقیف خواهد بود.
وی با بیان اینکه از نیروی انتظامی شهرستان انتظار داریم بیشتر پای کار بیاید و برخورد بازدارنده‌تری برای برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف داشته باشند، افزود: با راکبان موتورسیکلت که به هر دلیل در معابر و بلوارهای سطح شهر برای مردم ایجاد مزاحمت کنند برخورد جدی می‌شود. مزاحمت برای خانواده‌ها و مخصوصاً بانوان جرم محسوب می‌شود و باید پرونده قضایی برای این افراد تشکیل شود.
وی در خصوص آخرین وضعیت متهمان خشک شدن زمین چمن طبیعی ورزشگاه اردستان گفت: دستگاه قضایی نسبت به یک نفر از دو نفر متهمی که علیه آنها اعلام جرم شده بود قرار جلب به دادرسی صادر کرده و پرونده در مرکز استان در حال رسیدگی است.

 دادستان عمومی شهرستان اردستان در خصوص گلایه مردم درباره سد معبر در برخی خیابان‌های اردستان، تصریح کرد: شهرداری موظف است طبق قانون با افرادی که در سطح شهر اقدام به سد معبر می‌کنند، برخورد کند. البته در این اقدام نیروی انتظامی باید همکاری لازم را با مدیریت شهری داشته باشد.
 
منبع: خبرگزاری ایسنا 

دیدگاه / پاسخ