حالت شب
  • 09 بهمن، 1401
گیتی‌پسند قهرمان لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شد

گیتی‌پسند قهرمان لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور شد

 به گزارش باخبرباش/در آخرین دیدار رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و چیپس کامل مشهد از ساعت ۱۸ در ورزشگاه پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر یک به سود گیتی‌پسند به پایان رسید و این تیم با ۶۴ امتیاز قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد.

در نیمه نخست این دیدار شاگردان محمد کشاورز در گیتی‌پسند موفق شدند با ۲ گل سعید احمد عباسی، محمدرضا سنگ سفیدی با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسند.در نیمه دوم نیز مرتضایی برای تیم چیپس و اصغر حسن‌زاده برای گیتی‌پسند گلزنی کردند.

سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش موجب امید اجتماعی است

سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش باعث گسترش نشاط و شعف اجتماعی و فزونی امید اجتماعی می‌شود که این موضوع از اولویت‌های بنیادین دولت سیزدهم و مدیریت کلان استان است.

وی با تبریک کسب عنوان قهرمانی تیم گیتی‌پسند اصفهان، افزود: حقیقتا قهرمانی تیم باشگاهی گیتی‌پسند سبب شادمانی مردم اصفهان شد و این تیم یکی از بهترین تیم‌های فوتسال کشور در دوره‌های اخیر بوده است.

مرتضوی خاطرنشان کرد: قطعا ما هرچه در حوزه ورزش سرمایه‌گذاری کنیم باعث گسترش نشاط و شادمانی، سلامتی و تندرستی در جامعه می‌شود و این موضوع یکی از اهداف اصلی دولت و خادمان مردم در استان است.

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال نیز اظهار داشت: از تلاش ۱۴ باشگاه که با سازمان لیگ و تیم ملی همکاری کردند، تشکر می‌کنم، امسال پرونده انضباطی نسبت به سنوات قبل کاهش چشمگیری داشت و همچنین رضایت‌مندی از بحث داوری از طرف باشگاه‌ها مشهود بود.

وی با اشاره به پخش مستقیم مسابقات لیگ برتر فوتسال از شبکه‌های استانی و شبکه ورزش، گفت: کاستی‌ها را قبول داریم و برای رفع آن‌ها تلاش می‌کنیمو

جابری در خصوص فصل آینده لیگ فوتسال گفت: فصل آتی مسابقات برای ما سخت خواهد بود که نیازمند هم‌اندیشی با کادر فنی تیم ملی فوتسال و کمیته فوتسال است و جلسه آن این هفته برگزار خواهد شد.

دیدگاه / پاسخ