حالت شب
  • 11 بهمن، 1401
یکدلی بازیکنان سبب قهرمانی تیم ساحلی ایران در جهان شد

یکدلی بازیکنان سبب قهرمانی تیم ساحلی ایران در جهان شد

امیرحسین اکبری، اظهار کرد: همبستگی تیمی و اتحاد و علاقه به کسب افتخار دوباره برای ایران، قدرت مضاعفی به تیم بخشید و کشورمان را در سکوی نخست این دوره قرار داد.

این بازیکن ادامه داد: پیش از آغاز مسابقات، اردوی مناسبی را در منطقه آزاد کیش برگزار کردیم که به حفظ آمادگی تیم و ارتقای فنی و تاکتیکی بازیکنان کمک کرد و سبب شد در رقابت‌ها با آمادگی کامل رودرروی رقیبان خود قرار بگیریم.

وی با اشاره به همگروهی ایران با آمریکا، ژاپن و پاراگوئه در مرحله گروهی تصریح کرد: بازی‌های تیم ملی با این حریفان با نتایج خوب پایان یافت و صعود به مرحله بعدی مسابقات را رقم زد.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی اضافه کرد: در مرحله نیمه نهایی برابر امارات میزبان قرار گرفتیم که با بازی خوب تیم، پیروزی بر این حریف نیز مُسجل شد و ایران را برای رویارویی با برزیل راهی فینال کرد.

اکبری اظهار داشت: تیم ملی برزیل که همواره مُدعی اصلی رقابت‌هاست، در این دیدار از هدایت "مارکو اُکتاویو" سرمربی اسبق ایران سود می‌برد و تیمی متفاوت با دوره‌های پیشین بود، اما در نهایت با نتیجه ۲ بر یک بر این حریف قدرتمند پیروز شدیم و جام قهرمانی به کشورمان اهدا شد.

امیرحسین اکبری بازیکن ۳۱ ساله اهل شهر پیربکران از توابع شهرستان فلاورجان استان اصفهان در این دوره از مسابقات بعنوان ارزشمندترین بازیکن این رقابت‌ها انتخاب شد.

رقابت‌های جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی ۱۰ تا ۱۵ آبان در امارات عربی متحده برگزار شد.

دیدگاه / پاسخ