حالت شب
  • Tuesday, 23 July 2024
اجرای طرح برخورد باتخلفات ساکن وترافیک زا در سطح معابرشهری اصفهان

اجرای طرح برخورد باتخلفات ساکن وترافیک زا در سطح معابرشهری اصفهان

 به گزارش باخبرباش سرهنگ اصغر زارع با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده از سوی پلیس راهور استان اصفهان برای مدیریت ترافیک در روزهای پایانی سال اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام و هماهنگی‌های لازم با دیگر نهادها انجام شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری به دلیل همزمانی آغاز ماه مبارکه رمضان و روزهای پایانی سال از چند روز گذشته شلوغی خیابان‌ها و افزایش تردد را شاهد هستیم، ادامه داد: از این رو پوشش ترافیکی نقاطی که بیشتر تقاضای سفر داشت به ویژه مراکز تجاری را هم از نظر مکانی و هم از نظر زمانی پوشش داده‌ایم.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه طرح‌هایی برای برخورد با تخلفات ساکن مانند توقف دوبله را در دستور کار داریم، افزود: این اقدام با تقویت ابزار هوشمند و غیرهوشمند در مراکز مانیتورینگ و دوربین‌ها و همچنین تقویت نیروهای راهور در سطح شهر محقق شد.

وی با بیان اینکه تاکنون وضعیت ساماندهی ترافیک مناسب بوده و قفلی ترافیک در اصفهان نداشتیم، گفت: در خصوص ساماندهی پروژه‌های عمرانی نیز توصیه برای ایمن‌سازی محوطه‌های کارگاهی به شهرداری و بخش خصوصی داده شده است.

سرهنگ زارع اضافه کرد: در مورد وسایل نقلیه سنگین که تردد آنها در شهر الزامی است نیز زمان تردد را تغییر دادیم.

وی با بیان اینکه توصیه ما به شهروندان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی است، تصریح کرد: از شهروندان می‌خواهیم تا جایی که ممکن است از حمل و نقل عمومی استفاده کنند و یا در صورت استفاده از وسایل شخصی از شرایط ترافیکی آگاهی داشته باشند تا در خیابان‌ها سرگردان نباشند.

 

منبع: مهر 

دیدگاه / پاسخ