حالت شب
  • Thursday, 18 July 2024
بزرگراه‌های شهر اصفهان ایمن‌تر می‌شود

بزرگراه‌های شهر اصفهان ایمن‌تر می‌شود

رئیس اداره نظارت و ایمنی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: حفاظ‌های میانی بزرگراه‌های این کلان‌شهر به‌منظور ایمنی بیشتر به گاردریل‌های فلزی ایمن و جداول بتنی (نیوجرسی) تبدیل می‌شود.

 به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا بهادر قدیری‌فراز با اشاره به ایمنی بزرگراه‌های شهر اصفهان با نصب گاردریل‌های فلزی برای سرعت‌های استاندارد شهری اظهار کرد: با بروز حوادث ناگوار در بزرگراه‌های شهر اصفهان و افزایش خسارت‌های مالی و جانی در سرعت‌های بالا و غیرمجاز روبه‌رو هستیم که اذهان عمومی را خدشه‌دار کرده است، از این‌رو کارشناسان ذی‌ربط خواستار بتنی‌کردن محافظ‌ها شده‌اند.

وی افزود: رینگ سوم ترافیک شهر اصفهان بزرگراه‌هایی همچون شهید آقابابایی، شهید کشوری، شهید اقارب‌پرست، شهید میثمی، میرزاکوچک‌خان، شهید حبیب‌الهی و شهید ردانی‌پور به‌طول ۱۷ کیلومتر را در بر دارد.

بزرگراه‌های شهر اصفهان ایمن‌تر می‌شود

رئیس اداره نظارت و ایمنی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان تصریح کرد: تصمیم مدیریت شهری بر این بود که تمام این بزرگراه‌ها با هدف ارتقای سطح ایمنی از جداول بتنی ضخیم نیوجرسی برخوردار شود، لذا این عملیات از سال گذشته در شهر اصفهان اجرایی شده است.

بزرگراه‌های شهر اصفهان ایمن‌تر می‌شود

وی با اشاره به هزینه ۳۵ میلیارد تومانی این پروژه خاطرنشان کرد: عملیات برداشت گاردریل‌های فلزی انجام و زیرسازی و اجرای جداول بتنی (نیوجرسی) برای تمام بزرگراه‌ها با پیشرفت ۶۵ درصد در دست اقدام است که این عملیات تا سه ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

دیدگاه / پاسخ