حالت شب
  • Monday, 22 July 2024
رسیدگی به پرونده خیانت در امانت ۸۰۰ میلیاردی در اصفهان

رسیدگی به پرونده خیانت در امانت ۸۰۰ میلیاردی در اصفهان

 به گزارش باخبرباش به نقل از مهر  سردار محمدرضا میرحیدری اظهار داشت: در پی شکایت ۷۰ نفر که عمدتاً از صنف تولید و فروش مصنوعات طلاوجواهر بودند مبنی بر خیانت در امانت فردی از آنها پرونده‌ای در پلیس آگاهی استان اصفهان تشکیل و تیمی از کارآگاهان مجرب این پلیس به بررسی دقیق و تخصصی آن پرداختند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد شاکیان مقدار ۴۰ کیلو طلای ساخته شده به ارزش ۸۰۰ میلیارد ریال را به یک طلا ساز که سال‌ها با او کار می‌کردند تحویل دادند و قرار بود تا وی طلای آب شده به همراه کارمزد آن را به آنها بازگرداند اما به یک باره مغازه را خالی کرده و متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی شاگرد مغازه که با متهم در ارتباط بوده و طلاها را از طلافروش‌ها تحویل می گرفته دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه متهم اصلی این پرونده ادامه داشت تا اینکه با اقدامات انجام شده نهایتاً متهم که تمام راه‌ها به رویش بسته شده بود ناگزیر خود را به کارآگاهان معرفی کرد.

سردار میرحیدری عنوان داشت: متهم در تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به بزه ارتکابی اعتراف و عنوان داشت تمام طلاهای دریافتی را صرف تسویه بدهی‌های خود کرده و به همین دلیل از دست طلبکارانش متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: نهایتاً با تکمیل شدن پرونده مذکور متهم با شکایت شاکیان مربوطه به مرجع قضائی تحویل و به اتهام خیانت در امانت روانه زندان شد.

دیدگاه / پاسخ