حالت شب
  • 08 بهمن، 1401
مشکلات را به گردن دیگران نمی‌اندازیم

مشکلات را به گردن دیگران نمی‌اندازیم

به گزارش باخبرباش محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان در جلسه تکریم و معارفه فرماندار شهرستان فلاورجان اظهار کرد: نمی‌توانم در شهرستان فلاورجان حضور یایم و از رشادت گردان خط‌شکنان به فرماندهی حاج احمد کاظمی، مرحوم آیت‌الله العظمی شریعت و مرحوم آقای جمالی که هرکدام خدمات بسیاری به مردم این خطه و سامان داشتند، نام نبرم.

وی افزود: باتوجه به دغدغه‌مندی تمام مسؤولان این شهرستان نیاز است حتماً به موضوع آب و عدالت در نحوه توزیع آن در غرب شهرستان به ویژه مردم این دیار که اکثرا کشاورز بوده باید نگاه ویژه‌ای داشت.

جان‌نثاری ادامه داد: در مراسم تکریم و معارفه مسأله آمدن یا رفتن یک شخص معنا ندارد و این تغییرات عادی است اما مهم آن است که افراد با یک سیاست‌گذاری جدیدی وارد میدان شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: نظام جمهوری اسلامی خدمات بسیار زیادی تاکنون انجام داده اما باید به نحو مطلوب خدمات را برای مردم بازگو کرد، چراکه از یک کشور مستعمره به کشوری تبدیل شدیم که اکنون الگوی تمام‌عیار برای همه دلدادگان به مکتب و راه خمینی کبیر است.

 وی تأکید کرد: اگر نسبت به عملکرد یک نهاد و یا یک مقام مسؤول در جمهوری اسلام نقدی هم وجود دارد باید بسیار مواظب بود که اصل نظام را زیر سوال نبریم.

جان‌نثاری عنوان کرد: مردم از عملکرد دولت‌های گذشته بسیار گلایه دارند و در این دولت بنا بر این است که گره از کار مردم باز شود و این نیست که مثل دولت‌های گذشته مشکلات را بر گردن دیگران بیندازیم و واقعا هدف این است که گره از مشکلات مردم باز شود

وی در پایان گفت: در دولت سیزدهم رئیس‌جمهور از پشت شیشه نمی‌تواند پاسخگوی مردم باشد و باید در بین مردم حضور پیدا کند که عملکرد مسؤولان طی این مدت به طور کامل مشهود است.

اگر شعار سال جدید را اجرایی کنیم عقب‌ماندگی‌ها برطرف خواهد شد

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: زمانی مسؤولان برای مردم ارزش قائل می‌شوند که همه هدف خود را در خدمت به مردم دانسته و خود را خادم مردم بدانند.

وی افزود: امام (ره) فرمودند این پابرهنگان بودند که ما را به آن مسؤولیت رساندند و این ما مسؤولان هستیم که تمام تلاش خود را باید انجام دهیم که آرمان امامین انقلاب اسلامی محقق شود.

موسوی لارگانی به مشکلات کشاورزان غرب اصفهان اشاره کرد و گفت: درخواست ما از متولیان امر هم‌چون گذشته آن است که حقابه کشاورزان پرداخته شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر باتمام وجود شعار سال جدید را اجرایی کنیم، قطعاً خیلی از عقب‌ماندگی‌ها برطرف خواهد شد چرا که شعارهای یک دهه گذشته از سوی رهبر معظم انقلاب در موضوعات اقتصادی بود اما با تأسف بسیار به صورت کامل جامه عمل پوشانده نشد.

وی افزود: با تأسف بسیار عملکرد دولت گذشته در مباحث کارآفرینی کار را به جایی رساندند که علی‌رغم پیگیری‌های فراوان اما با بی‌مهری‌های مسؤولان وقت، تعداد شاغلین شهرک‌های صنعتی این شهرستان از ۱۲ هزار نفر به کم‌تر از یک‌سوم کاهش یافته که باید در این زمینه چاره‌ای اندیشید.

در پایان این مراسم از زحمات علی ساعدی فرماندار سابق فلاورجان تقدیر و مهدی معینی به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان معرفی شد.

دیدگاه / پاسخ