حالت شب
  • 09 بهمن، 1401
واحد دامداری 600 راسی در منطقه فیروزآباد اصفهان به بهره‌برداری رسید

واحد دامداری 600 راسی در منطقه فیروزآباد اصفهان به بهره‌برداری رسید

به گزارش باخبرباش به نقل از فارس: محمد علی احمدی، فرماندار اصفهان در مراسم افتتاحیه یک واحد تولیدی دامداری با تبریک ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصلی‌ترین محور شکل‌گیری انقلاب مبانی دینی بود و گام‌های خوبی در این زمینه به واسطه تبعیت مردم ایران از ولی‌فقیه برداشته شد و جشن پیروزی چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی، جشن پیروزی پیشرفت مردم و جشن پیروزی بر دشمنانی است که هر روز ضعیف تر از دیروز می‌شوند.

وی با اشاره به پیشرفت کشور در دوره جمهوری اسلامی ادامه داد: یکی از مصادیق پیشرفت مردم در حوزه عمرانی و تولیدی است که اتفاق افتاده است، البته ناکامی‌هایی هم داشته‌ایم؛ این که ما مسؤولان امروز در این واحد تولیدی هستیم تقدیر از سرمایه‌گذاری است که در راستای تولید و شعار ما می‌توانیم قدم برداشته است.

 

احمدی افزود: چیزی که ما امروز اینجا دیدیم این است که بخشی از زنجیره ارزش، اینجا محقق شده است و ما هم باید تلاش کنیم تا این زنجیره کامل تحقق یابد.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت اشتغال در منطقه فیروزآباد بیان کرد: اولویت مسأله اشتغال در این منطقه باید مورد توجه و اهتمام قرار گیرد و دهیار و بخش‌دار محترم باید برای تولید و اشتغال در این منطقه کمک کنند.

وی تصریح کرد: دولت سیزدهم تلاش دارد تا مشکلات زیاد انباشت شده به واسطه بی‌تدبیری‌ها و سوء مدیریت‌ها حل شود.

واحد دامداری با ۶٠٠ راس دام با اشتغالزایی مستقیم ۱۴ نفر و ظرفیت تولید روزانه ۷ تن شیر اولین پروژه‌ای بود که در سفر فرماندار اصفهان به روستاهای بخش مرکزی افتتاح و به بهره برداری رسید

دیدگاه / پاسخ